Готівка
Карта

Збільшення губ

Збільшення губ філлерамі або контурна пластика губ стала найпопулярнішою та затребуваною процедурою в естетичній медицині та косметології.

Завдяки препаратам зі стабілізованою гіалуроновою кислотою змінити форму губ без хірургічних маніпуляцій та  ризику для здоров’я стало реальним.

Чому пацієнти обирають DentaDerm для контурної пластики губ в Ірпені

У нашій клініці працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, які мають вищу медичну освіту. Процедура збільшення губ займає близько години, з урахуванням нанесення анестезуючого гелю для зниження чутливості місця проколу голки і проводиться в стерильних умовах косметологічного кабінету. У нашій клініці працюють тільки з якісними матеріалами, які відповідають високим вимогам та поєднують у собі такі властивості:

  • безпечні;
  • гіпоалергенні;
  • безболісні;
  • нетоксичні;
  • абсолютно біосумісні з тканинами людини;

Показання для проведення контурної пластики в клініці естетичної стоматології DentaDerm

  1. Збільшення обсягу та контуру губ.
  2. Усунення видимих ​​патологічних погрішностей (асиметрія, посттравматичні рубці).
  3. Заповнення зморшок або заломів в періоральної області.
  4. Бажання пацієнта виглядати краще.

Але існують і ряд випадків, коли процедуру проводити не варто: наявність гострих герпетичних висипань, індивідуальна непереносимість препаратів, схильність до келоїдних рубців, захворювання крові і т.д.)

Рекомендації після проведення контурної пластики губ в Ірпені

Після процедури не варто побоюватися поява набряку і гематом. Це нормальна фізіологічна реакція організму на порушення цілісності тканин. Для того, щоб реабілітаційний період проходив гладко і без ускладнень, слід за пару днів відмовитися від алкогольних напоїв, не брати антикоагулянти (вони порушують згортання крові), а після процедури не відвідувати лазні, солярій і басейн.

Наші фахівці гарантують 100% -ву безпеку та ефективність виконаної роботи. Лікар враховує всі анатомо-фізіологічні особливості структур і пропорції рис обличчя кожного пацієнта індивідуально.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом