Готівка
Карта

Вініри

Кожна людина мріє про здорову білосніжною посмішці. Для досягнення такої мети часто встановлюють вініри. Це методика реставрації зубного ряду, яка допомагає виправити присутні дефекти, забезпечує природний відтінок зубів. Стоматологи клініки «Дента Дерм» (Ірпінь) здійснюють протезування з використанням сучасних методів і технологій для досягнення поставленої мети – створення здорової посмішки.

Що таке стоматологічні вініри?

У стоматології виправлення зубів вінірами використовується відносно недавно. Ця методика дозволяє відновити повноцінний зубний ряд, який буде виглядати максимально природно.

При виробництві таких конструкцій на зуби застосовуються надійні і безпечні матеріали – кераміка, сучасні композитні речовини. Вартість протезування комфортна, з огляду на високу якість і тривалий період служби вінірів. Керамічний протез використовують для:

  • виправлення 1 зуба з кривизною;
  • відновлення цілісності зубного ряду;
  • створення голлівудської усмішки;
  • реставрації міжзубних проміжків.

Установка протезів цього виду також підходить для подовження молярів, різців.

Особливості протезування вінірами

Клініка Denta Derm надає стоматологічні послуги по відновленню зубного ряду, використовуючи виключно інноваційні методики і обладнання. Стоматологи персонально для кожного клієнта вибирають спосіб протезування, а також відтінок, форму штучних конструкцій. Щоб створити розкішний зубної ряд, фахівці «Дента Дерм» використовують вініри, вкладки з кераміки, люмініри і т.д. Такі сучасні протези характеризуються натуральним відтінком, відповідним природній емалі.

Вирішили зробити протезування зубів? Запишіться на консультацію до досвідченого стоматолога Denta Derm. Завдяки нашим фахівцям ви отримаєте розкішну посмішку всього за 1-2 сеансу. Ми гарантуємо індивідуальний підхід і безболісність процедур.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом