Готівка
Карта

Незнімне протезування

У стоматології сьогодні використовуються перевірені методи реставрації зубного ряду. До них відноситься незнімне протезування зубів. За допомогою такої технології стоматологи клініки Denta Derm в Ірпені створюють гарну посмішку пацієнтам, які зіткнулися з випаданням зубів. Така конструкція застосовується також для щелепи, яка істотно уражена карієсом, або при наявності інших стоматологічних проблем. Довговічні протези надійно фіксуються в ротовій порожнині.

Види незнімного протезування

Установка незнімних протезів займає 1-2 сеансу. Такі конструкції для відновлення зубного ряду не потребують особливого догляду, характеризується комфортною ціною. З цієї причини вони користуються підвищеним попитом у пацієнтів. Стоматологи клініки «Дента Дерм» використовують мости, вкладки, імпланти, вініри, коронки, які є кращими способами незнімного реставрування.

Протези виробляють з надійних матеріалів: композитних елементів, пластмаси, діоксиду цирконію, металу, кераміки. Для досягнення поставлених цілей фахівці застосовують сучасні технології фіксації, інноваційне обладнання для підготовки зубного ряду. Це дозволяє створити красиву білосніжну усмішку, яка буде радувати тривалий час.

Переваги незнімного протезування

Багато пацієнтів встановлюють незнімні протези для реставрації зубного ряду. Ця методика характеризується:

  • надійністю фіксації;
  • високою якістю матеріалів (не псується смак їжі, конструкції не фарбуються, не змінюють дикцію);
  • міцністю;
  • безпекою.

Протези такого виду не потребують регулярного зняття, що дозволяє забути про психологічний дискомфорт надовго. Дане протезування застосовується при лікуванні різних хвороб і патологій порожнини рота, виправлення наслідків фізичних травм. У стоматологічній клініці «Дента Дерм» в Ірпені діє комфортна вартість такої послуги. Це дозволяє всім клієнтам швидко повернути привабливу посмішку.

Замислюєтеся про встановлення гарного незнімного протеза? Запишіться на консультацію в клініку Denta Derm, де фахівці підберуть для вас ефективний спосіб відновлення зубного ряду.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом