Готівка
Карта

Металокерамічна коронка

Основні причини випадіння зубів – хвороби ротової порожнини або вікові зміни. Кожна людина мріє про розкішне усмішці. Якщо зубний ряд не характеризується міцністю, білосніжним тоном емалі, це може викликати психологічний дискомфорт і невпевненість в собі.

Для створення красивої посмішки потрібно звернутися до досвідченого стоматолога, який призначить адекватне лікування. Одним з популярних способів реставрації зубів є установка коронок з металокераміки. Лікарі стоматологічної клініки «Дента Дерм» в Ірпені виконують протезування під ключ, ціна якого залишається комфортною. Фахівці використовують інноваційні технології та методики для збереження природної усмішки.

Особливості протезування

Металокерамічна коронка проводиться індивідуально для кожного клієнта клініки з урахуванням особливостей щелепи. Вона являє собою литий каркас, вироблений з міцного і безпечного металу. Конструкція покривається керамічним шаром, який не змінює смакове сприйняття і дикцію. Такі протези з міцного матеріалу виглядають природно. Це дозволяє створити розкішну посмішку.

Установка зубного протеза супроводжується надійною фіксацією. Металокерамічна коронка на зуб не вимоглива до відходу, завдяки чому її використовують для створення знімного і незнімного протезів.

Переваги коронок з металокераміки

Поставити металокерамічні коронки можна:

  • для виправлення деформованого зуба;
  • поряд з іншими варіантами протезування (міст, імплант);
  • при алергії на інші матеріали.

Металокераміка не викликає алергічних реакцій. Забезпечується швидка адаптація до штучним зубам, захист від розвитку карієсу. Якість таких протезів не викликає сумніву, так як вони мають тривалий період служби, характеризуються міцністю і надійністю.

Стоматологічна клініка в Ірпені Denta Derm надає послуги протезування під ключ по комфортної ціною. Робота з реставрації зубного ряду займає до 10 днів.

Замислюєтеся про протезування зубів? Запишіться на консультацію в стоматологію «Дента Дерм». Ми надаємо комплекс стоматологічних послуг для відновлення цілісності зубного ряду за доступною вартості.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом