Готівка
Карта

Керамічні коронки

Практично кожна людина стикається з певними захворюваннями ротової порожнини, включаючи деформацію зубного ряду. Проблеми з зубами ускладнюють жувальну функцію, провокують неприємний запах з рота. Це викликає психологічний дискомфорт, погіршення апетиту. Для лікування хвороб зубів рекомендуємо звернутися в клініку Denta Derm в Ірпені. Тут вам поставлять надійні керамічні коронки для створення привабливого і здорової посмішки.

Керамічні коронки: особливості протезування

Цей метод протезування рекомендується клієнтам, схильним до алергічних реакцій на металеві компоненти. Установка керамічних протезів допускається на передні зуби. Кераміка характеризується максимально природним виглядом, ідентичним натуральній емалі. При необхідності стоматологи клініки «Дента Дерм» встановлять такі коронки на жувальні зуби. Завдяки надійному способу фіксування дані зубні протези рівномірно розподіляють навантаження для запобігання заподіянню шкоди здорової частини щелепи.

Виробництво керамічних коронок виконується для кожного клієнта клініки індивідуально по комфортної ціною з урахуванням відповідного відтінку і форми зубів. Фахівці застосовують протези такого виду для:

  • відновлення білосніжної усмішки;
  • виправлення зубного ряду;
  • усунення деформацій, патологій;
  • при лікуванні карієсу.

Лікар-ортодонт поставить на зуб коронку з кераміки після ретельного обстеження і лікування присутніх захворювань ротової порожнини. Таким чином, перед процедурою протезування проводиться депульпування.

Переваги протезів з кераміки

Такі стоматологічні коронки характеризуються гарною якістю, природним видом, відсутністю ймовірності появи алергій. Реставрований зубної ряд повністю відповідає натуральної емалі, що не піддається впливу харчових барвників. Отже, після протезування клієнти «Дента Дерм» набувають красиву, сяючу усмішку.

Замислюєтеся про відновлення зубного ряду? Наша клініка пропонує виключно ефективні способи протезування. Переконайтеся в цьому особисто, записавшись на прийом до досвідченого стоматолога. Ми надаємо комплекс стоматологічних послуг по комфортної вартості.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом