Готівка
Карта

Бюгельні протези

Зі стоматологічними захворюваннями періодично стикаються всі люди в будь-якому віці. У сучасній стоматології використовується безліч ефективних способів лікування, які забезпечують відновлення розкішної усмішки. У клініці «Дента Дерм» в Ірпені клієнтам встановлюють надійні бюгельні протези. Вони характеризуються високою якістю, стійким фіксуванням, ефективним відновленням жувальної функції.

Плюси бюгельних зубних протезів

Корекція зубного ряду за допомогою протезування знімного виду застосовується при наявності стоматологічних проблем або внаслідок травм. Протези даного виду фіксуються на нижню щелепу для відновлення жувальної функції. Установка таких конструкцій також допускається на верхню щелепу завдяки надійному кріпленню. Знімні протези досить міцні і мають довгий період служби.

Бюгельні зубні протези мають такі переваги:

  • Природний вид. Установка конструкцій допомагає створити білосніжну усмішку.
  • Комфортна ціна. Вартість цієї методики реставрування зубного ряду доступна всім пацієнтам.
  • Забезпечення ефективного розподілу навантаження.
  • Уважний підхід до клієнта. Перед виробництвом бюгельних протезів стоматолог вивчає будову щелепи, що дозволяє створити конструкції відповідного розміру і форми.

Бюгельне протезування передбачає установку литий дуги, яка не спотворює смакові відчуття і дикцію. Така особливість в поєднанні з надійною фіксацією роблять даний вид протезів популярним серед клієнтів.

Особливості фіксації бюгельного протеза

Лікування в клініці Denta Derm виконується швидко, якісно і безболісно. Послуги корекції зубного ряду припускають використання сучасних технологій, обладнання, методик. Наприклад, при бюгельному протезуванні застосовуються 4 види фіксації: кламерами, замки, телескопічні коронки, шинуючі конструкції. Досвідчені стоматологи «Дента Дерм» підберуть персонально для кожного клієнта оптимальний спосіб відновлення зубів.

Замислюєтеся про протезування зубів? Запишіться на прийом до кваліфікованого лікаря-ортопеда клініки Denta Derm. Ми повернемо вам здорову усмішку і впевненість в собі!

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Металокерамічна коронка
вiд 7 900 грн.
Безметалева коронка
вiд 10 000 грн.
Вiнiр
вiд 5 799 грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом