Готівка
Карта

Протезування зубів

Захворювання ротової порожнини, які призводять до випадання зубів, – це поширена проблема. Навіть відсутність кількох зубів забезпечує істотне навантаження на решту здорові. Це сприяє погіршенню жувальної функції. Повернути повноцінну здорову усмішку можна за допомогою процедури протезування зубів. Стоматологічна клініка Denta Derm, розташована в Ірпені, використовує сучасне обладнання і перевірені методики для відновлення зубного ряду верхньої і нижньої щелеп.

Види протезування

У нашій стоматології працює досвідчений медичний персонал: ортодонти, ортопеди, хірурги-імплантологи, – яким довіряють клієнти. Стоматологи встановлять надійні зубні протези для створення природної усмішки. При корекції зубного ряду в клініці «Дента Дерм» використовуються знімні і незнімні конструкції:

  • сучасні вкладки;
  • бюгельні протези;
  • пластинкове, мостовидне протезування;
  • вініри;
  • коронки;
  • імпланти, штифти.

Повний курс лікування становить 2-4 сеансу. Всі види протезів характеризуються високою якістю матеріалів, надійністю установки, комфортними цінами. Скористатися послугою протезування в нашій клініці можуть жителі Ірпеня та інших міст України.

У чому різниця між незнімними і знімними протезами?

Знімні конструкції призначені для часткового або повноцінного відновлення зубного ряду. Такі протези можна знімати при необхідності. Вони відрізняються міцністю і тривалим терміном служби. Популярними видами знімного протезування є Пластинковий і бюгельне. У Denta Derm вам зроблять і встановлять протези по комфортної вартості.

Незнімні конструкції фіксуються в ротовій порожнині у вигляді імплантів. Вони замінюють коріння втрачених зубів, характеризуються безпекою і надійною фіксацією.

Замислюєтеся про корекцію посмішки? Не слід відкладати своє рішення. Запишіться на консультацію в клініку «Дента Дерм» для отримання професійної допомоги. Здорова усмішка – запорука впевненості в собі!

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Отримання відбитка з однієї щелепи
663
Попереднє моделювання ортопедичної конструкції цифровою технологією Wax Up (за одиницю)
444
Виготовлення тимчасової повноанатомічної фрезерованої коронки CAD-CAM
1173
Виготовлення повноанатомічної фрезерованої коронки e.max CAD
7140
Відновлення коронкової частини вітального зуба керамічною вкладкою
7140
Вінір структурований керамічний повноанатомічний e.max CAD
13566
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом