Ірпінь, вул. Соборна 107
Готівка
Карта

Протезування зубів

Сучасні стоматологи-ортопеди мають у своєму розпорядженні достатній арсенал перевірених технологій і методик, які дозволяють проводити повне або часткове відновлення естетичної і жувальної функції зубного ряду будь-якої складності.

Протезування зубів в клініці DentaDerm в Ірпені

Високий рівень відновлення зруйнованих або втрачених зубів, естетичність і довговічність встановлених коронок і протезів – основна мета роботи лікарів-ортопедів клініки естетичної стоматології DentaDerm. У кожному клінічному випадку враховуються існуючі показання і підбирається певний оптимальний план лікування. Нашим пацієнтам доступні різні види протезування:

  • протезування на імплантатах – методика інтеграції в кістку титанової підстави, на яку встановлюється коронка; оптимальне рішення при втраті одного або декількох зубів, а також у випадках, коли у пацієнта відсутні бічні жувальні зуби; забезпечує зручну і міцну фіксацію як для знімних протезів (як опори), так і для незнімних конструкцій; процедура не вимагає депульпації (видалення нервів) сусідніх зубів, дозволяє уникнути атрофії кісткової тканини.
  • вініри – незнімна найтонша керамічна пластина, яка покриває зовнішню зубну поверхню; основне застосування – корекція кольору, розміру або форми зубів в зоні посмішки;
  • цирконієві коронки – біологічно сумісні конструкції високої міцності, якi не міняють колір з плином часу; володіють швидкою реабілітацією (відсутність відчуття дискомфорту в роті) і користуються особливою популярністю при протезуванні передніх зубів;
  • металокерамічні коронки – служать для відновлення зубів, зруйнованих на 2/3 і більше, а також при заміщенні декількох йдуть підряд відсутніх зубів; являють собою металевий каркас, на який нанесена стоматологічна гіпоалергенна кераміка; в основному використовуються для відновлення жувальної ефективності бічних зубів.
  • знімні конструкції – повні (при відсутності всіх зубів) або часткові (з фіксацією на збережених природних зубах); базиси і штучні зуби виготовляються з пластмаси і неакрілових полімерів (поліуретан, нейлон);

Основні критерії якісного протезування зубів в Ірпені

Таке серйозне стоматологічне втручання, як протезування, незмінно пов’язане з певним дискомфортом для пацієнта. Зведення його до мінімуму досягається за рахунок поєднання високого професіоналізму наших лікарів, використання сертифікованих матеріалів і новітніх технологій. Співпраця клініки естетичної стоматології DentaDerm з однією з кращих київських зуботехнічних лабораторій визначає високу якість коронок і протезів і найкоротші терміни їх установки.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Металокерамічна коронка
вiд 7 900 грн.
Безметалева коронка
вiд 10 000 грн.
Вiнiр
вiд 5 799 грн.
Приклади робіт
До
Після
До
Після
До
Після
До
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом