Готівка
Карта

Пломбування каналів

Щоб зберегти зуб, проводиться пломбування каналів. Це дозволить навіть в самих запущених випадках уникнути хірургічного втручання. При перших симптомах захворювання в ротовій порожнині рекомендується негайно звертатися в стоматологічну клініку. Від якості обробки каналів і подальшого пломбування залежить здоров'я пацієнта. Щоб виключити рецидиви, важливо ретельно стежити за гігієною рота і відвідувати стоматолога для профілактичного огляду.

Необхідність пломбування каналів

Пломбування зубних каналів – це необхідність, викликана різними факторами. Причинами проведення процедури є наступні:

  • Періодонтит. У кісткову тканину зуба потрапляють мікроорганізми, що викликають інфекцію. Лікування проходить в кілька етапів. Проводиться очищення і дезинфекція кореневих каналів, накладається тимчасова пломба. Через деякий час встановлюється постійна пломба, щоб уникнути руйнування зуба.
  • Пульпіт. Багато пацієнтів звертаються в клініку, коли больові відчуття посилюються. В результаті запущеного карієсу запалення зачіпає нервові закінчення. Розвивається пульпіт, внаслідок якого потрібно видаляти нерв.
  • Протезування. Щоб виключити зараження під час носіння протезів, проводять чистку каналів.

Процедура пломбування виконується із застосуванням гуттаперчей, які за складом нагадують латекс. Розрізняють декілька видів гутаперчевих матеріалів. Одні застосовуються для обробки видимих ​​каналів, а інші – для заповнення важкодоступних отворів.

На вартість послуги впливає якість використовуваного матеріалу, а також розмір отвору в зубі, його структурні властивості. При виконанні процедури застосовується штифт, що дозволяє герметично заповнити порожнечу гуттаперчей. Згодом усадка пломби майже не проявляється.

Особливості процедури

У деяких випадках провести пломбування неможливо. При значних руйнуваннях зуба виникають труднощі із заповненням отворів складом. Забороняється проводити процедуру при ураженнях періодонта.

Якщо вчасно звернутися до стоматолога, знижується ризик виникнення руйнування зубів і рецидивів. Досвідчені лікарі клініки «Дента Дерм» в Ірпені допоможуть вам надовго позбутися проблем із зубами. При пломбуванні використовуються якісні матеріали, що забезпечують герметичність. Регулярні профілактичні огляди у стоматолога і посилена гігієна ротової порожнини сприяють збереженню здоров'я зубів. Вартість пломбування визначається тільки після повної діагностики. Всі процедури проводяться за згодою пацієнта.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом