Готівка
Карта

Пломбування каналів у дітей

Якщо регулярно не дотримуватися гігієни, можуть виникнути різні захворювання ротової порожнини. Ушкодження зубної емалі – це перша ознака наявності патології. При цьому потрібно невідкладне лікування каналів. Доктор стоматологічної клініки проведе обстеження і призначить відповідну терапію.

Необхідність пломбування

Багато хто вважає, що молочні зуби у дітей не варто пломбувати, так як вони є тимчасовими. При такому підході можливі суттєві ускладнення, які можуть супроводжуватися хронічними і гострими захворюваннями. Пломбування кореневих каналів у дітей необхідно в наступних випадках:

  • ураження молочного зуба карієсом;
  • поширення запального процесу;
  • тривалі больові відчуття;
  • каріозні освіти в кореневих каналах.

Молочні зуби відрізняються крихкою емаллю. Тому вони мають зайву чутливість до зовнішніх факторів. Після видалення утворюється порожнеча, яка стає вразливою для інфекцій. Це може привести до неправильного росту корінного зуба і інших ускладнень.

Якщо не лікувати карієс, в яснах будуть розмножуватися бактерії, які з часом вражають внутрішні канали або пульпи, викликаючи серйозні загострення.

Процедура пломбування

Для лікування карієсу у дитини рекомендуємо звернутися в стоматологічну клініку «Дента Дерм» в Ірпені. Якісне пломбування дозволить уникнути багатьох проблем із зубами. В результаті сформується здоровий і красивий зубний ряд.

Щоб заспокоїти дитину перед проведенням процедури, лікар застосовує седацию. Через маску дитині дають подихати сумішшю з кисню та азоту. Це заспокоює і зменшує страх перед процедурою. Пломбування виконується наступним чином:

  • Якщо карієс не встиг проникнути глибоко в структуру зуба, проводиться процес чищення. Поверхня обробляється розчином для відновлення емалі, що дозволяє захистити від можливих запалень.
  • Якщо присутній досить сильне ураження карієсом, пошкоджені ділянки видаляються. Порожнини заливаються розчином для пломбування.
  • Якщо карієс проник глибоко в пульпу, проводиться чистка каналів. Після цього зуб пломбують.

Доцільність пломбування каналів визначає лікар. Під час консультації проводиться первинний огляд. Вартість послуги залежить від занедбаності захворювання і тривалості терапії. Наші лікарі використовують в роботі тільки якісні матеріали і новітнє обладнання.

Лікарі, які надають послугу
Пуденко Наталія Григорівна
ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ
Детальніше
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом