з 09.00 до 21.00 щодня
Ірпінь, вул. Соборна 107
Готівка
Карта

Відбілювання зубів

Як стверджує статистика – щасливчиків, що мають ідеально білі зуби від народження, тільки трохи більше 4% з усього населення земної кулі. Решта «голлівудські посмішки» – першокласний результат бездоганної роботи стоматологів.

Відбілювання зубів в Клініці естетичної стоматології DentaDerm в Ірпені

На сьогоднішній день досягнення сучасної профілактичної стоматології дозволяють застосовувати кілька технологій освітлення зубів. Їх об’єднують в дві великі групи – домашнє і професійне. Рекомендувати процедуру, яка підійде саме Вам, повинен лікар. На огляді (що включає рентгенологічне обстеження зубного ряду) в нашій клініці висококваліфікований профільний фахівець визначить:

  • існуючий відтінок емалі і причини наявної дисколораціi;
  • вид відбілювання.

При цьому обов’язково будуть прийняті до уваги вже встановлені пломби (їх колір не змінюється під час процедури), інші можливі естетичні потреби пацієнта.

4 головних переваг відбілювання системою Magic Smile

У клініці DentaDerm в рамках професійного відбілювання застосовується сертифікована система Magic Smile американських виробників. Ця перевага мотивована наявністю безперечних переваг обраної технології в порівнянні з існуючими прототипами.

  1. Бездоганна якість і неймовірна ефективність. Інноваційна розробка більше 10 років успішно використовується в стоматологічній практиці багатьох країн (США, Європа). До складу гелю входять крім основної речовини (44% пероксид карбаміду) тільки натуральні ароматизатори, безпечні компоненти, рослинний гліцерин. Додатковим інгредієнтом є препарат – десенсітайзер, знімає чутливість емалі. Результат досягнутого відбілювання захоплює – зуби стають світлішими на 2-5 тонів за шкалою кольоровості VITA.
  2. Абсолютна безпека. Дослідження вчених авторитетно довели: вплив Magic Smile на зубну емаль знаходиться в межах норми. Застосовуваний джерело «холодного» (температура не перевищує 37,5ºC) світла не випромінює електромагнітні хвилі в ультрафіолетовому і інфрачервоному діапазоні.
  3. Короткостроковість проведення сеансу. Процедура відбілювання займає не більше 1 години, при цьому відсутній будь-який дискомфорт.
  4. Довгочасність ефекту. Результат фотовідбілювання зберігається до півроку. При дотриманні рекомендацій лікаря магічна усмішка буде радувати Вас своєю білизною до 3 років.

Протипоказання до проведення відбілювання зубів

Обмежень до проведення відбілювання системою «холодного» світла Magic Smile небагато:

  • вікові рамки – скористатися цією послугою можуть пацієнти старше 18 років;
  • вагітні жінки і матері-годувальниці;
  • наявність хронічних захворювань (цукровий діабет, онкологія);
  • індивідуальна непереносимість окремих складових гелю.
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Гігієнічна чистка
1 499 грн
Відбілювання (2 щелепи)
2 599 грн
Пломба фотополімерна
вiд 899 до 2 229 грн
Реставрація
вiд 2 299 грн.
Лікування каналів
вiд 3 499 грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом