Готівка
Карта

Відбілювання зубів

Як стверджує статистика – щасливчиків, що мають ідеально білі зуби від народження, тільки трохи більше 4% з усього населення земної кулі. Решта «голлівудські посмішки» – першокласний результат бездоганної роботи стоматологів.

Відбілювання зубів в Клініці естетичної стоматології DentaDerm в Ірпені

На сьогоднішній день досягнення сучасної профілактичної стоматології дозволяють застосовувати кілька технологій освітлення зубів. Їх об’єднують в дві великі групи – домашнє і професійне. Рекомендувати процедуру, яка підійде саме Вам, повинен лікар. На огляді (що включає рентгенологічне обстеження зубного ряду) в нашій клініці висококваліфікований профільний фахівець визначить:

  • існуючий відтінок емалі і причини наявної дисколораціi;
  • вид відбілювання.

При цьому обов’язково будуть прийняті до уваги вже встановлені пломби (їх колір не змінюється під час процедури), інші можливі естетичні потреби пацієнта.

4 головних переваг відбілювання системою Beyond (США)

У клініці DentaDerm в рамках професійного відбілювання застосовується сертифікована система Beyond (США) від американських виробників. Ця перевага мотивована наявністю безперечних переваг обраної технології в порівнянні з існуючими прототипами.

  1. Бездоганна якість і неймовірна ефективність. Інноваційна розробка більше 10 років успішно використовується в стоматологічній практиці багатьох країн (США, Європа). До складу гелю входять крім основної речовини (44% пероксид карбаміду) тільки натуральні ароматизатори, безпечні компоненти, рослинний гліцерин. Додатковим інгредієнтом є препарат – десенсітайзер, знімає чутливість емалі. Результат досягнутого відбілювання захоплює – зуби стають світлішими на 2-5 тонів за шкалою кольоровості VITA.
  2. Абсолютна безпека. Дослідження вчених авторитетно довели: вплив системи відбілювання Beyond (США) на зубну емаль знаходиться в межах норми. Застосовуваний джерело «холодного» (температура не перевищує 37,5ºC) світла не випромінює електромагнітні хвилі в ультрафіолетовому і інфрачервоному діапазоні.
  3. Короткостроковість проведення сеансу. Процедура відбілювання займає не більше 1 години, при цьому відсутній будь-який дискомфорт.
  4. Довгочасність ефекту. Результат фотовідбілювання зберігається до півроку. При дотриманні рекомендацій лікаря магічна усмішка буде радувати Вас своєю білизною до 3 років.

Протипоказання до проведення відбілювання зубів

Обмежень до проведення відбілювання системою «холодного» світла Beyond (США) небагато:

  • вікові рамки – скористатися цією послугою можуть пацієнти старше 18 років;
  • вагітні жінки і матері-годувальниці;
  • наявність хронічних захворювань (цукровий діабет, онкологія);
  • індивідуальна непереносимість окремих складових гелю.
Лікарі, які надають послугу
Малова Юлія
ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ
Детальніше
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Клінічне відбілювання системою BEYOND однієї щелепи
1754
Клінічне відбілювання системою BEYOND дві щелепи
3508
Приклади робіт
Відбілювання зубів До
Пацієнт звернувся зі скаргами на незадоволеність кольору зубів. Була проведена гігієнічна чистка AirFlow і відбілювання зубів по системі Beyond (США)
До
Відбілювання зубів Ірпінь фото після
Результат відразу після відбілювання. Слід пам'ятати, що зуби стають ще білішими через кілька днів після процедури
Після
Фото До
До
Фото пiсля
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом