Ірпінь, вул. Соборна 107
Готівка
Карта

Відбілювання зубів

Як стверджує статистика – щасливчиків, що мають ідеально білі зуби від народження, тільки трохи більше 4% з усього населення земної кулі. Решта «голлівудські посмішки» – першокласний результат бездоганної роботи стоматологів.

Відбілювання зубів в Клініці естетичної стоматології DentaDerm в Ірпені

На сьогоднішній день досягнення сучасної профілактичної стоматології дозволяють застосовувати кілька технологій освітлення зубів. Їх об’єднують в дві великі групи – домашнє і професійне. Рекомендувати процедуру, яка підійде саме Вам, повинен лікар. На огляді (що включає рентгенологічне обстеження зубного ряду) в нашій клініці висококваліфікований профільний фахівець визначить:

  • існуючий відтінок емалі і причини наявної дисколораціi;
  • вид відбілювання.

При цьому обов’язково будуть прийняті до уваги вже встановлені пломби (їх колір не змінюється під час процедури), інші можливі естетичні потреби пацієнта.

4 головних переваг відбілювання системою Magic Smile

У клініці DentaDerm в рамках професійного відбілювання застосовується сертифікована система Magic Smile американських виробників. Ця перевага мотивована наявністю безперечних переваг обраної технології в порівнянні з існуючими прототипами.

  1. Бездоганна якість і неймовірна ефективність. Інноваційна розробка більше 10 років успішно використовується в стоматологічній практиці багатьох країн (США, Європа). До складу гелю входять крім основної речовини (44% пероксид карбаміду) тільки натуральні ароматизатори, безпечні компоненти, рослинний гліцерин. Додатковим інгредієнтом є препарат – десенсітайзер, знімає чутливість емалі. Результат досягнутого відбілювання захоплює – зуби стають світлішими на 2-5 тонів за шкалою кольоровості VITA.
  2. Абсолютна безпека. Дослідження вчених авторитетно довели: вплив Magic Smile на зубну емаль знаходиться в межах норми. Застосовуваний джерело «холодного» (температура не перевищує 37,5ºC) світла не випромінює електромагнітні хвилі в ультрафіолетовому і інфрачервоному діапазоні.
  3. Короткостроковість проведення сеансу. Процедура відбілювання займає не більше 1 години, при цьому відсутній будь-який дискомфорт.
  4. Довгочасність ефекту. Результат фотовідбілювання зберігається до півроку. При дотриманні рекомендацій лікаря магічна усмішка буде радувати Вас своєю білизною до 3 років.

Протипоказання до проведення відбілювання зубів

Обмежень до проведення відбілювання системою «холодного» світла Magic Smile небагато:

  • вікові рамки – скористатися цією послугою можуть пацієнти старше 18 років;
  • вагітні жінки і матері-годувальниці;
  • наявність хронічних захворювань (цукровий діабет, онкологія);
  • індивідуальна непереносимість окремих складових гелю.
Лікарі, які надають послугу
Збаражський Володимир Юрійович
СТОМАТОЛОГ-ТЕРАПЕВТ, ХІРУРГ
Детальніше
Сопіна Анастасія Володимирівна
СТОМАТОЛОГ-ТЕРАПЕВТ
Детальніше
Левченко Михайло Михайлович
СТОМАТОЛОГ-ТЕРАПЕВТ, ХІРУРГ
Детальніше
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Гігієнічна чистка
1 499 грн
Відбілювання (2 щелепи)
2 599 грн
Пломба фотополімерна
вiд 899 до 2 229 грн
Реставрація
вiд 2 299 грн.
Лікування каналів
вiд 3 499 грн.
Приклади робіт
Відбілювання зубів До
Пацієнт звернувся зі скаргами на незадоволеність кольору зубів. Була проведена гігієнічна чистка AirFlow і відбілювання зубів по системі Magic Smile
До
Відбілювання зубів Ірпінь фото після
Результат відразу після відбілювання. Слід пам'ятати, що зуби стають ще білішими через кілька днів після процедури
Після
Фото До
До
Фото пiсля
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом