Готівка
Карта

Лікування зубів при вагітності

Лікування зубів при вагітності – питання, яке хвилює багатьох майбутніх мам. При виникненні проблем з зубами вагітним рекомендується звертатися в стоматологічну клініку. Тривалі захворювання, що переростають в хронічну форму, можуть викликати ускладнення при вагітності, що зашкодить матері і дитині. В ході обов'язкового огляду стоматолог призначає лікування відповідно до стану здоров'я пацієнтки. Потрібно пройти процедуру очищення порожнини рота, щоб уникнути запальних процесів.

Причини проблем з зубами під час вагітності

Залежно від спадковості і стану імунітету у різних жінок в період вагітності зуби можуть залишатися здоровими або істотно постраждати. Це пояснюється такими факторами:

  • Під впливом змін гормонального фону змінюється і склад слини. Це призводить до карієсу. Якщо вчасно не звернутися стоматолога, можливі руйнування зубної емалі.
  • Для вагітності характерний токсикоз, який викликає блювоту. Блювотні маси містять високий рівень соляної кислоти, що призводить до погіршення якості зубної емалі.
  • Слабшають захисні функції організму. Це призводить до запальних процесів і кровотеч ясен.
  • Для формування здорового дитячого організму потрібно багато кальцію. Якщо його недостатньо, відбувається руйнування зубів.

У період вагітності слід більш уважно стежити за самопочуттям. Рекомендується вчасно звертатися в стоматологічну клініку. Регулярний огляд і професійна чистка – запорука здоров'я.

Особливості лікування

У першому триместрі не рекомендується лікувати зуби. На початкових етапах розвитку плода (дві-три тижні) організм особливо чутливий до хірургічного втручання та іншим медичним процедурам.

Відвідування стоматолога краще відкласти до початку другого триместру. Постійне спостереження у лікаря дозволить уникнути багатьох проблем, пов'язаних зі здоров'ям ротової порожнини.

У клініці «Дента Дерм» в Ірпені надають найкраще лікування за доступною вартості для майбутніх мам. При виявленні ознак захворювання зубів застосовуються щадні методики відновлення. Використовуються безпечні знеболюючі та ліки. Прийом у стоматолога під час вагітності – необхідний захід. Адекватне лікування дозволить мінімізувати больові відчуття, стабілізувати гормональний фон і виносити здорову дитину.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом