Готівка
Карта

Лікування пульпіту у дітей

Пульпіт у дітей – це запальний процес в ротовій порожнині, що вражає пульпу. Нерідко супроводжується гострими больовими відчуттями. Виникає внаслідок попадання інфекції всередину зуба. Якщо вчасно не звернутися до стоматолога, захворювання може перейти в хронічну форму. Не рекомендується займатися самолікуванням. Тільки лікар може провести відповідну діагностику та призначити терапію.

Симптоми

Дитячі зуби найчастіше схильні до пульпіту. Це пов'язано з наявністю тонкої емалі, яка легко пошкоджується під впливом зовнішніх факторів або при відсутності лікування. Однією з основних причин, що впливають на прояв інфекції, вважається слабкий імунітет дитини.

Виділяють кілька фаз хвороби: початкова і гостра. На першій стадії може не виникати больових відчуттів. Тому потрібно регулярно відвідувати стоматолога, щоб вчасно виявити проблему.

Гіпертрофічний пульпіт проявляється наступним чином:

  • загальне погіршення самопочуття;
  • підвищення температури тіла;
  • гострий зубний біль;
  • отруєння організму (супроводжується нудотою і блювотою).

Дитячий пульпіт особливо небезпечний, оскільки призводить до неправильного росту постійних зубів. В майбутньому це може стати причиною розвитку більш серйозних захворювань. Якщо не запобігти запальний процес, можливі ускладнення. Рекомендується звертатися до досвідчених лікарів для проведення стоматологічної терапії. Вартість лікування залежить від стадії захворювання і тривалості процедур.

Гнійний пульпіт супроводжується виділеннями в м'яких тканинах і викликає сильні больові відчуття.

Діагностика і лікування

Лікування пульпіту в стоматологічній клініці «Дента Дерм» в Ірпені включає кілька етапів:

  • огляд і оцінка порожнини рота;
  • проведення знімка;
  • постановка діагнозу і призначення процедур.

Залежно від занедбаності захворювання використовується консервативне або радикальне лікування. У першому випадку мається на увазі очищення каналів без видалення пульпи. Другий метод вимагає хірургічного втручання, під час якого доктор видаляє запалену область для запобігання поширенню інфекції.

У дитячому віці часто розвивається хронічна форма захворювання, яка ніяк не проявляється. З цієї причини важливо регулярно проходити огляд у стоматолога. Вчасно виявлене захворювання дозволить зберегти зуби здоровими. Ціни на лікування в нашій клініці демократичні, а якість обслуговування залишається на високому рівні.

Лікарі, які надають послугу
Пуденко Наталія Григорівна
ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ
Детальніше
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом