Готівка
Карта

Лікування періодонтиту

Періодонтит – гострий запальний процес в яснах, що викликає больові відчуття. Характеризується руйнуванням кісткової тканини. При важкій формі протікання призводить до випадання зуба. Своєчасне лікування періодонтиту допоможе уникнути негативних наслідків. Рекомендується звернутися в стоматологічну клініку, де кваліфікований стоматолог проведе обстеження, встановить причину хвороби і призначить відповідну терапію.

Симптоми

Періодонтит є наслідком неправильної гігієни ротової порожнини. Розвивається в тому випадку, якщо вчасно не вилікувати карієс або пульпіт. При неякісному лікуванні зуба під час установки пломби в отвір проникає інфекція, яка викликає запалення. Бактерії розмножуються у внутрішньому каналі. При відсутності лікування захворювання переростає в хронічну форму.

У числі ознак апикального (верхівкового) періодонтиту виділяють наступні:

  • періодична або хронічний біль в яснах, що є наслідком травматизму;
  • поява опухлости;
  • зміна розташування зубів і втрата їх стійкості;
  • кровотечі;
  • неприємних запах з ротової порожнини;
  • відчуття слабкості в тілі;
  • підвищення температури.

Важкими формами захворювання вважаються гранулематозний і гнійний періодонтити.

Перший тип характеризується виникненням гранульом і кіст. При гнійної патології спостерігається накопичення виділень, які випливають при натисканні на інфіковані ділянки ясен. Стан погіршується до тих пір, поки не доводиться видаляти зуб.

Щоб зберегти здоров'я ротової порожнини, рекомендується вчасно звертатися до стоматолога.

Особливості лікування

Усунути запальний процес можна хірургічним або консервативним методами. Консервативна методика має на увазі терапевтичне і медикаментозне лікування. Протягом декількох сеансів доктор проводить чистку каналів, видалення нервів і інші процедури в залежності від занедбаності стану.

Хірургічне втручання застосовується в крайньому випадку. Здійснюється видалення частини зуба або його повна ліквідація. Операція призначається в складних випадках, коли інші способи не показали результату.

При перших ознаках хвороби зубів звертайтеся в стоматологічну клініку «Дента Дерм» в Ірпені. Своєчасна діагностика і терапія допоможуть уникнути ускладнень. Ціна послуги визначається індивідуально в процесі консультації. У нас працюють досвідчені лікарі, які уважно ставляться до кожного клієнта. Довіртеся професіоналам!

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом