Готівка
Карта

Лікування пародонтозу

Пародонтоз – хвороба, що викликає запальні процеси в м'яких і кісткових тканинах, які оточують зуб. Розвивається при недотриманні гігієнічних норм і є наслідком інших патологій. Лікування пародонтозу слід проводити негайно. Рекомендується звернутися в стоматологічну клініку для отримання професійної консультації і терапії.

Причини пародонтозу

Пародонтоз – важке запалення ясен. У числі симптомів хвороби виділяють наступні:

  • ясна має блідий відтінок;
  • поступово оголюється зубної корінь;
  • з'являється чутливість до їжі і напоїв;
  • наявність печіння, свербіння, неприємного запаху з рота.

При виявленні цих ознак необхідно відразу звертатися до стоматолога. Якщо вчасно не почати лікування, можливі незворотні процеси, наприклад, повне руйнування зуба. Пародонтоз довго не проявляється. Явні зміни відбуваються на останніх стадіях. Тому потрібно регулярне відвідування лікаря для профілактичного огляду.

Не слід займатися самолікуванням, використовувати народні засоби. Вони не забезпечать належного ефекту. Хвороба формується під впливом різних факторів. Це може бути слабкий імунітет, патології серця, діабет, порушення роботи шлунка.

Спровокувати розвиток пародонтозу може нерівномірне навантаження на щелепу. Ясна стають уразливими, якщо їм не вистачає поживних речовин. Неправильний догляд за ротовою порожниною викликає незворотні запальні процеси.

Професійне чищення і лікування

Звернення до досвідченого стоматолога допоможе запобігти розвитку захворювання. Лікування включає наступні методи:

  • Ультразвукова чистка. Доктор очищає всі уражені ділянки, проводить чистку кишень і каналів.
  • Видалення частини ясен лазером. Значний зубний наліт вимагає хірургічного втручання. Процедура практично не викликає дискомфорту у пацієнта.
  • Правильний догляд. Доктор пояснює, які чинники вплинули на розвиток захворювання. Хворому необхідно правильно харчуватися, дотримуватися гігієни ротової порожнини.

Стоматологічна клініка «Дента Дерм» в Ірпені надає різні види послуг: лікування ясен, відбілювання, імплантацію, протезування, чистку зубів, комп'ютерну діагностику і т.д. Обстеження дозволить виявити наявність запальних процесів для отримання належної терапії. Вартість послуг доступна всім пацієнтам.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом