Готівка
Карта

Лікування пародонтиту

Пародонтит – це запальний процес опорного апарату ротової порожнини. Часто зустрічається у дорослих, розвивається поступово. Захворювання менш помітно на початкових стадіях, оскільки протікає без больових відчуттів і видимих ​​симптомів. Сильне запалення, ураження м'яких і кісткових тканин змушує звернутися в клініку. Щоб уникнути негативних наслідків, лікування пародонтиту слід почати негайно.

Причини і симптоми

Пародонтит – поширений тип запалення тканин порожнини рота. Може виникнути під впливом таких чинників:

  • Відсутність регулярного догляду за ротовою порожниною. На поверхні зубів накопичується зубний наліт. Якщо його вчасно не видалити, він стає жорстким, трансформуючись в зубний камінь. Це характерно для тих, хто несерйозно ставиться до щоденної гігієни.
  • Порушення кровообігу ясен. Пародонтит часто виникає у курців. Речовини, що містяться в димі, блокують насичення організму киснем. В результаті сповільнюється кровопостачання ясен. Це порушує нормальне функціонування щелепного апарату.
  • Недолік поживних речовин. Якщо в раціоні відсутні свіжі овочі і фрукти, організму не вистачає мінералів для насичення всіх органів. При стабільному неправильному харчуванні спостерігаються деструктивні процеси.

Пародонтит проходить кілька стадій розвитку. Перші зміни практично непомітні. Згодом виникає неприємний запах, руйнується зубна емаль, формуються порожнечі. Призначення відповідного комплексу лікування дозволить запобігти подальшим руйнування зубів.

Методи лікування

Досвідчений стоматолог проведе необхідне обстеження і призначить адекватне лікування пародонтиту. Найчастіше використовуються такі методи вирішення проблеми:

  • Чистка. Ефективний спосіб, який дозволяє видалити хвороботворні бактерії.
  • Вплив лазером. Хірургічне втручання потрібне в тому випадку, коли запалення зачепило кісткову тканину. Маю на увазі часткове видалення зуба, розтин ясна і інші маніпуляції, які проводяться під наркозом.
  • Призначення ліків (антисептики і розчини для полоскання).

У клініці «Дента Дерм» в Ірпені працюють стоматологи з великим досвідом роботи, які забезпечать ефективне і безболісне лікування пародонтиту. Не слід займатися самолікуванням. Своєчасне звернення до фахівця збереже здоров'я ваших зубів. Вартість послуг визначається з урахуванням складності та обсягу процедур.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом