Готівка
Карта

Лікування карієсу

Карієс – одне з найпоширеніших захворювань зубів. Якщо вчасно не звернутися в клініку, можливий розвиток хронічних хвороб і запальних процесів, які зажадають проведення тривалих процедур або хірургічного втручання. При лікуванні карієсу досвідчений стоматолог проведе первинний огляд, діагностику і підбере відповідний спосіб відновлення.

Причини і стадії

Карієс формується під впливом патогенних мікроорганізмів, які потрапляють в ротову порожнину і руйнують зубну емаль. Розмноження бактерій знижує опірність організму, що підвищує деструктивний вплив. Карієс утворюється під впливом таких чинників:

  • недостатня кількість вітамінів;
  • зниження імунітету;
  • недотримання правил гігієни порожнини рота;
  • нерегулярне чищення зубів;
  • захворювання органів шлунково-кишкового тракту;
  • неправильний режим харчування (вживання великої кількості вуглеводів, недостатня кількість клітковини);
  • низька кількість мінеральних речовин.

Ці фактори знижують здатність організму чинити опір бактеріям. Порушення цілісності емалі робить зуб вразливим для мікроорганізмів. В результаті утворюється карієс.

Залежно від ступеня ураження виділяють кілька стадій захворювання. На початковому етапі негативні зміни практично непомітні. Починає з'являтися легка шорсткість на поверхні зубів, яка відчувається мовою. Середня стадія характеризується появою порожнини певного розміру. Глибокий карієс супроводжується запаленням, порушенням цілісності зуба.

Для дорослих характерна хронічна форма захворювання. Вона триває роками, не даючи про себе знати. Слід регулярно відвідувати стоматологічну клініку, щоб своєчасно виявити деструктивні процеси.

Методи лікування

У клініці «Дента Дерм» в Ірпені застосовують ефективні способи лікування захворювання. Для збереження здоров'я зубів пацієнтів використовують такі методики:

  • Резекція лазером. Видаляється виключно уражену ділянку. Частина, що залишилася зуба пломбируется.
  • Сепарація – здійснюється в тих випадках, коли джерело захворювання знаходиться в корені. Дозволяє захистити здорову частину зуба від ураженої.
  • Гемісекція – складна процедура, що передбачає видалення кореня зуба і коронки.

При перших ознаках карієсу звертайтеся в нашу стоматологічну клініку. Вартість послуг визначається після консультації з фахівцем. Ми використовуємо інноваційні методики лікування, гарантуємо стерильність і безболісність процедур.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом