Готівка
Карта

Лікування карієсу у дітей

Карієс молочних зубів – поширене захворювання у дітей. Якщо вчасно не звернутися в дитячу стоматологію, це може негативно відбитися на здоров’я порожнини рота в більш дорослому віці. Рекомендується навчити дитину правильного догляду за зубами, щоб вони були не тільки красивими, але і здоровими.

Причини і симптоми захворювання

Основними ознаками наявності проблем з зубами є:

  • появу неприємного запаху з рота;
  • біль під час їжі;
  • хворий відмовляється від їжі;
  • на емалі з’являються коричневі або жовті плями.

Поява цих симптомів може свідчити про те, що необхідне лікування карієсу у дітей. Прояв захворювання викликано декількома факторами. Діти недостатньо стежать за гігієною рота, нерегулярно чистять зуби, не сприймають запах і смак пасти. Батькам варто привчати дитину до гігієнічних процедур з раннього віку, як тільки з’являються тимчасові зуби.

У дитинстві може розвиватися «пляшковий» карієс. Він пов’язаний з тривалим використанням соски для пиття з пляшечки. Іноді хвороба має інфекційне походження, передається від матері дитині. При контакті з дитиною необхідно ретельно стежити за гігієною.

Одна з поширених причин появи карієсу – зловживання солодощами. Високоуглеводние продукти створюють сприятливу обстановку для розмноження бактерій в ротовій порожнині. Недолік або надлишок фтору негативно впливає на зубну емаль, провокуючи хвороби зубів.

Методи лікування

Потрібно своєчасне лікування зубів в ранньому віці, щоб уникнути проблем в майбутньому. Виділяють такі методики терапії:

  • Профілактичні. Використовуються делікатні методи втручання на початкових етапах хвороби. Проводиться фторування або реминерализация для відновлення природного мінерального фону і стабілізації стану. Процедури не викликають дискомфорту і рекомендуються для дітей.
  • Лікувальні. При глибокому карієсі потрібно тривале лікування. Здійснюється пломбування з попередньою обробкою зуба. Якщо спостерігається надмірна чутливість, робиться наркоз. Малюкові підбирається доза, яка знизить больові відчуття під час проведення процедури.

Лікування в стоматологічній клініці «Дента Дерм» в Ірпені – надійний спосіб позбутися від карієсу для підтримки зубів у здоровому стані. Слід постійно стежити за здоров’ям ротової порожнини, регулярно виконувати гігієнічні процедури. При виникненні запальних процесів відразу звертайтеся до стоматолога. Наші лікарі проведуть професійну діагностику і призначать адекватне лікування.

Лікарі, які надають послугу
Пуденко Наталія Григорівна
ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ
Детальніше
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом