Ірпінь, вул. Соборна 107
Готівка
Карта

Лікування каналів під мікроскопом

Що потрібно знати про лікування каналів під мікроскопом у клініці DentaDerm у Ірпені?

У сучасній стоматологічній практиці з кожним роком все динамічніше розвивається рівень надання послуг. У Клініці естетичної стоматології DentaDerm в Ірпені активно впроваджуються у практичну діяльність лікарів інноваційні технологічні нововведення. Одне з них – високоточний дентальний мікроскоп. Основні його переваги:

  • ідеальне безтіньове освітлення робочого поля;
  • багаторазове (до 30 раз) оптичне збільшення.

Значення використання цього революційного обладнання складно переоцінити.

  • Підвищує якість діагностики. Виявляються дрібні тріщини зубної емалі, особливо кореневих каналів, приховані каріозні порожнини. В процесі лікування відпадає потреба в проміжних рентгенологічних дослідженнях.
  • Гарантовано забезпечує квалітативне ендодонтичне лікування. Легко визначаються гирла каналів, контролюється ретельність дезинфекції і пломбування системи кореневих каналів. Неоціненна допомога мікроскопа в складних клінічних випадках – наявність додаткових усть, перфорацій, перешийків (істмусiв), S-подібної форми каналу та ін.
  • Створює необхідні умови для переліковування каналів. Повторне втручання після раніше проведеного невдалого лікування дозволяє видалити можливі уламки інструментів, вивести ендоканальнi штифти, вийняти реставрації коронкової частини зуба, виправити відхилення від основного ходу каналу та iнш.
  • Машинна обробка кореневих каналів. Для лікування кореневих каналів фахівці нашої клініки використовують спеціальну машинну обробку. Вона дозволяє більш якісно обробити кореневий канал та розробити його під пломбування.

Протокол проведення ендодонтичного лікування під мікроскопом

Традиційний варіант роботи в каналах розрахований на анатомічні навички лікаря, який діє практично наосліп. Однак, перефразовуючи вислів відомого американського ендодонтиста доктора Gary B. Carrа, можна стверджувати: не можна добре лікувати те, що ви не можете бачити. Тому тільки інноваційна методика лікування каналів під мікроскопом гарантує якісний результат. Комфортна для пацієнта процедура передбачає наступний алгоритм її проведення:

  • пацієнт розташовується в кріслі в лежачому положенні, лікар знаходиться позаду або збоку, не порушуючи його особистого простору;
  • проводиться анестезія;
  • уражений зуб ізолюється латексною завісою – коффердамом; така система надійно оберігає зубну поверхню від проникнення бактерій, що знаходяться в слині, при цьому пацієнт не відчуває лікарських маніпуляцій;
  • препарування тканин проводиться спеціальним набором інструментів малого діаметра та розміру.

Для ендодонтичного лікування кореневих каналів під мікроскопом в нашій клініці використовуються одноразові інструменти. Це гарантує 100% інфекційний контроль та повну безпеку наших пацієнтів.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Гігієнічна чистка
1 698 грн 998 грн
Відбілювання (2 щелепи)
2 599 грн
Пломба фотополімерна
вiд 899 до 2 229 грн
Реставрація
вiд 2 299 грн.
Лікування каналів
вiд 3 499 грн.
Гігієнічна чистка + Відбілювання Beyond (США) (2 щелепи)
4 098 грн 2999 грн
Анестезія аплікаційна препаратом
39 грн.
Ін'єкція провідникової анестезії препаратом
199 грн.
Ін'єкція інфільтраційної анестезії препаратом
150 грн.
Додаткова карпула анестетика
110 грн.
Ізоляція зуба від порожнини рота з використанням коффердама
129 грн.
Індивідуальний захист пацієнта за програмою "ANTI AIDS"
110 грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом