Готівка
Карта

Лікування гінгівіту

Гінгівіт у дорослих проявляється запаленням ясен. У числі перших ознак – поява больових відчуттів і кровотечі під час прийому їжі. При виявленні симптомів рекомендується відразу звертатися в стоматологічну клініку. Запущений запальний процес може привести до різних ускладнень, в тому числі випадання зубів. Досвідчений стоматолог проведе обстеження, щоб визначити ступінь ураження зубної ясна і призначити відповідну терапію.

Симптоми і види

Хвороба з'являється внаслідок недотримання гігієни порожнини рота. На виникнення запалення впливають нестача вітаміну С, куріння, низька захисна функція організму, порушення гормонального фону. Серед ознак захворювання виділяють такі:

  • збільшення простору між зубом і яснами;
  • кровотеча;
  • больові відчуття;
  • в більш важких випадках – набряклість.

Залежно від форми перебігу розрізняють кілька видів запалення. Найбільш поширений – гострий гінгівіт. Він характеризується припухлістю, рясною кровотечею, сильним болем під час їжі. Іноді дискомфорт досягає такого ступеня, що у хворого пропадає апетит.

Виразково-некротичний гінгівіт проявляється запальними процесами в лімфатичних вузлах, збільшеним слиновиділенням, підвищенням температури тіла. До окремої категорії відносяться гіпертрофічна і гипотрофических форми захворювання. Перша характеризується підвищеною чутливістю і сильними болями. Друга має хронічний характер, тому хворий практично не помічає патологічних змін.

Методи лікування

Лікування гінгівіту проводиться виключно компетентним лікарем. Саме такі фахівці працюють в клініці «Дента Дерм» в Ірпені.

Залежно від стадії захворювання можливі такі методи лікування:

  • Посилена гігієна порожнини рота. Використання розчинів для полоскання. Проведення ультразвукового чищення. При необхідності потрібно працювати з місцевими подразниками, щоб усунути джерело больових відчуттів.
  • Видалення залишків їжі з зубних отворів.
  • Використання хірургічного способу вирішення проблеми.

При сильному ураженні ясен призначається прийом антибіотиків за день до проведення процедури. Щоб встановити причину розвитку захворювання, здійснюється діагностика з використанням спеціального обладнання. Залежно від діагнозу призначаються відповідні процедури. Вартість лікування визначається індивідуально для кожного пацієнта. Ми гарантуємо позитивний ефект терапії.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом