Готівка
Карта

Лікування флюсу

Содержание статьи:

Флюс – запальний процес, що розвивається на тлі карієсу. При важкій формі протікання захворювання потрібне хірургічне втручання. Своєчасне лікування флюсу допоможе уникнути ускладнень і зберегти зуб. Для цього необхідно звернутися в перевірену стоматологічну клініку.

Симптоми

Периостит є запалення на яснах. Патологія є наслідком попадання інфекції всередину зуба. Причинами появи захворювання вважаються:

  • Карієс. Патогенні мікроорганізми проникають в пульпу зуба. Згодом уражаються здорові зубні тканини. Якщо не проводити лікування, формується флюс.
  • Хронічні хвороби. Наприклад, ЛОР-захворювання в затягнутих формах викликають хвороби зубів.
  • Травматизм. Поява тріщин і відколів вкрай небезпечно. Через них проникають інфекції, які руйнують зуб зсередини.
  • Неправильне лікування. Флюс в багатьох випадках є наслідком недбалості доктора при проведенні планових оглядів.
  • Кіста. Характеризується гнійними виділеннями біля кореня. Інфекція проникає всередину зуба, запускаючи запальні процеси.
  • Стоматит. При порушеннях цілісності слизової оболонки інфекція швидше поширюється.

Якщо больові відчуття зникли, це не означає, що хвороба припинилася. Рекомендується звернутися до стоматолога, щоб вчасно діагностувати і вилікувати захворювання. У запущених випадках складніше відновити зуб. Доктор проведе обстеження при першому сеансі, виявить джерело захворювання, призначить курс терапії.

Лікування

Своєчасне лікування дозволить усунути больові відчуття, зупинити запальні процеси і поширення інфекції на здорові зуби. При виконанні процедур лікар робить невеликий надріз ясна. Видаляються гнійні накопичення і виконується дренаж. Для відновлення призначаються антибіотики. Період одужання займає до трьох днів.

Належне лікування дозволяє зменшити набряклість і поліпшити самопочуття. Щоб флюс не повторилася, після процедур необхідно дотримуватися деяких правил. Не можна приймати аспірин, так як він уповільнює процес затягування рани. Слід регулярно відвідувати лікаря для профілактичних оглядів, а також посилити гігієну ротової порожнини. Якщо уважно ставитися до свого здоров'я, вилікувати флюс можна на ранніх стадіях.

Клініка «Дента Дерм» надає професійні стоматологічні послуги в Ірпені за доступною ціною. Вартість лікування залежить від складності та кількості процедур. Ми гарантуємо стерильність, безболісність і комфортність терапії.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Приклади робіт
Множинний карієс та старі штамповані коронки.
Пацієнт звернувся в стоматологічну клініку DentaDerm зі скаргами на естетичний дефект. Була проведена ретельна діагностика та розписаний план лікування.
До
Результат після терапії та протезування.
Було проведено терапевтичне лікування власних зубів пацієнта та заміна старих ортопедичних конструкцій на безметалеві коронки.
Після
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом