Готівка
Карта

Лікування ясен

Основні показання до лікування ясен в клініці DentaDerm в Ірпені

За твердженням статистичних досліджень значна частина захворювань ротової порожнини починається з запального процесу в яснах. Дискомфорт (кровоточивість, несвіже дихання), виділення різної етимології, рухливість або зсув зубів можуть ускладнитися:

 • розвитком гінгівіту (основна причина – зубний наліт);
 • появою хронічного пародонтиту (результат невилікуваного гінгівіту, поганого кровопостачання ясен, дефіциту вітамінів).

Висококваліфіковані лікарі-пародонтологи клініки естетичної стоматології DentaDerm використовують сучасні технології для ефективної ліквідації патології ясен.

Застосування плазмотерапії в лікуванні ясен

Плазмоліфтінг – інноваційна методика, яка пропонує якісно новий рівень в безболісному лікуванні пародонтологічних патологій. Плазмотерапія полягає в ін’єкційному введенні в ясна пацієнта його власної, спеціальним чином обробленої плазми. Активні плазмові компоненти здатні відновити слизову оболонку порожнини рота та прибрати запалення. Аутоплазмой результативно вирішується багато проблем:

 • усунення кровоточивості ясен та зняття в них запальних процесів;
 • зупинка розвитку захворювань пародонту;
 • зменшення рухливості зубів;
 • прискорення загоєння лунок при можливій екстракції зубів.

Ця процедура є максимально безпечною для пацієнта за умови нормальних показників його крові (немає серйозних захворювань). Плазмоліфтінг неможливий при наявних відхиленнях здоров’я: онкології, ВІЛ-інфекції, гепатитах, цукровому діабеті, системних захворюваннях крові, порушеннях метаболізму, аутоімунних і психічних недугах.

Використання апарату Vectоr у лікуванні патології ясен

Для профілактичних заходів і лікування різних клінічних форм захворювань пародонту (пародонтит, гінгівіт) в клініці DentaDerm з успіхом використовується ультразвукова система Vector. Цю унікальну технологію німецьких розробників вигідно відрізняє висока ефективність результатів. Vector ліквідує як симптоматику патології, але і її причину. У порівнянні з традиційними хірургічними і механічними (кюретаж) способами лікування нова методика має численні переваги:

 • значна глибина проникнення (до 11мм);
 • безконтактне очищення поверхні зубного кореня;
 • висока ступінь видалення м’яких і твердих відкладень;
 • паралельне знищення бактерій і ендотоксинів;
 • зниження чутливості зубної емалі до зовнішніх подразників після проведеної процедури.

Виконання маніпуляції відбувається абсолютно безболісно і атравматично для оточуючих зуб м’яких тканин, займає небагато часу (від 30 хв до 1 години в залежності від кількості оброблюваних зубів).

У ситуаціях, коли пародонтит знаходиться в більш прогресивної фазі і консервативне лікування не буде давати позитивних результатів, то пацієнтам рекомендується хірургічний кюретаж. Для того, щоб не вдаватися до більш радикальних методів хірургічного лікування тканин пародонту наші фахівці рекомендують проходити профілактичні огляди 1 раз на півроку. Для того, щоб уникнути виникнення пародонтиту на ранніх стадіях рекомендується відвідувати стоматолога для гігієнічної чистки зубів 2-4 рази на рік в залежності від клінічної ситуації і індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Складання пародонтальної карти, визначення індексів гігієни
509
Пакет пародонтологічна чистка з використанням ультразвуку, кальційвмісного порошку, гліцину та професійної стоматологічної продукції
2743
Пакет первинний вектор однієї щелепи (1 ступінь)
1731
Відкритий кюретаж 1-ого сегменту
4590
Пакет скейлінг SRP двох щелеп (1 ступінь)
2751
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом