Готівка
Карта

Iмплантація зубів

Будь-яка стоматологічна проблема здатна серйозно погіршити якість життя людини. Однак перше місце в такому переліку займає втрата зуба (навіть якщо він розташований не в зоні посмішки). І справа не тільки в естетичному дискомфорті. Порушується жувальна функція, прикус, процес зношування сусідніх зубів. На допомогу приходить імплантація – ефективний спосіб відновлення зубного ряду.

Переваги імплантації зубів в клініці DentaDerm в Ірпені

 • – швидко розвивається, в стоматології. Його суть – вживлення титанового імпланта в кісткову тканину щелепи на місце відсутнього зуба. Переваги цього методу значні:
 • єдина технологія, яка запобігає атрофію кісткової тканини щелепи, забезпечуючи її достатню стимуляцію;
 • створена конструкція – повноцінна по функціональності заміна втраченого зуба;
 • немає необхідності в обтачивании сусідніх одиниць зубів;
 • довговічність отриманого результату (при дотриманні рекомендованого догляду встановлені дентальні імплантати служать більше 25 років);
 • універсальність – з майже 2000 існуючих на сьогоднішній день систем можна підібрати варіант для будь-якого клінічного випадку, пов’язаного з відсутністю зубів. У нашій клініці використовуються самі передові системи імплантації.

Кожен пацієнт, який звернувся до профільного фахівця Клініки естетичної стоматології DentaDerm, може розраховувати на високоякісний результат проведеного лікування. Ми пропонуємо:

 • якісні системи імплантів від кращих світових брендів (MegaGen, Ancylos), які гарантують високий показник приживлюваності;
 • послуги професіоналів-імплантологів, успішно використовують сучасні протоколи;
 • курирування пацієнта з моменту планування операції до отримання остаточного результату – імплантація «під ключ».

Системи зубних імплантів: види, етапи установки, гідності

З різноманіття видів сучасних імплантаційних систем безумовної популярністю користуються гвинтові конструкції. Вони відрізняються кількістю етапів (одно- і двоетапні), видом покриття і формою різьблення. Технічно будь-який з них – це триєдиний комплект, в який входить:

 • біоінтеграціонний титановий гвинт, вживлюваний в щелепу;
 • абатмент, що забезпечує якісне з’єднання імплантату і коронки;
 • коронка.

Загальний алгоритм процедури установки імплантів в основному однаковий:

 1. Консультація лікаря, що включає обов’язкову діагностику – комп’ютерну томографію і розробку плану лікування.
 2. Санація порожнини рота – усунення можливих вогнищ інфекції (карієс, гострі запальні процеси);
 3. Операція з імплантації гвинта.
 4. Установка абатмента, формувача ясен.
 5. Після остаточного приживлення імплантату – установка коронки з пропонованого матеріалу (металокераміка, циркон і далі.).
 6. У разі застосування технології експрес-імплантації процедури видалення зуба, установки імпланта і коронки виробляються за одне відвідування. (Операція проводиться за певними показниками).

У клініці DentaDerm використовуються одні з кращих в світі, перевірені системи-MegaGen та Ankylos. Їх відрізняє високий рівень стерильності, унікальне поєднання імплантату і абатмента (немає мікротріщин), різноманітність точок локалізації (верхня або нижня щелепа, повна відсутність зубів або однієї одиниці). Пацієнтам гарантується мінімально інвазивне хірургічне втручання і скорочений період реабілітації.

Лікарі, які надають послугу
Стороженко Олександр Володимирович
ХIРУРГ-IМПЛАНТОЛОГ, ЛІКАР ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Детальніше
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом