Ірпінь, вул. Соборна 107
Готівка
Карта

Гігієнічна чистка

Чому потрібна гігієнічна чистка зубів в клініці DentaDerm в Ірпені?

Більшість людей протягом життя стикається з неприємною ситуацією – пунктуальна та ретельна чистка зубів із застосуванням сучасних квалітативних засобів гігієни (щітки, пасти, іррігатори) не запобігає формування на емалі м’якого пігментованого нальоту. Ці відкладення небезпечні патогенними мікроорганізмами, які там накопичуються і стають причиною:

  • постійної інфекції у ротовій порожнині;
  • пародонтиту (хронічне запалення ясен);
  • дисфункції встановлених імплантатів.

Самостійне якісне видалення нальоту та зубного каменю неможливо. Рішення проблеми – професійна чистка порожнини рота в Клініці естетичної стоматології DentaDerm в Ірпені. Вигоди проведення процедури у нас очевидні:

  • високопрофесійні фахівці виконують увесь комплекс стоматологічних маніпуляцій якісно, комфортно, швидко;
  • для гігієнічної чистки зубів використовується сертифіковане в Україні обладнання останнього покоління швейцарських виробників;

Що потрібно знати про методику AirFlow?

 Широкий спектр гігієнічних процедур, що виконуються в нашій клініці, включає прогресивну технологію AirFlow EMS (Швейцарія). Її основна функція – зняття відкладень та полірування над’ясенних поверхонь зубного ряду.

Принцип дії чистки «повітряний потокiв» порівняно простий. З піскоструминного апарату AirFlow під тиском на зуби подається суміш дрібнодисперсного оригінального порошку, води і повітря. Виконується механічне видалення м’якого пігментованого нальоту не тільки з фронтальних ділянок, а й з міжзубного простору. При цьому відбувається полірування зубної емалі – з її поверхні віддаляються незначні нерівності і шорсткості. Відпрацьований склад із залишками відкладень синхронно витягується стоматологічним пилососом. Тривалість абсолютно безболісної процедури – 30 хв-60 хв.

Кому, як часто та з якою метою показана чистка AirFlow?

  1. Будь-якiй дорослій людині з метою профілактики раз на півроку. Дозволяє уникнути запальних процесів в яснах, утворення зубного каменю, появи неприємного запаху з рота.
  2. Пацієнтам, які отримують ортодонтичне лікування, раз в три місяці. Наявність встановлених конструкцій в порожнині рота не дає можливості результативно проводити чистку в домашніх умовах.
  3. Завзятим курцям. Специфічний темний колір нікотинового нальоту, щільно прилягає до зубів, неможливо прибрати самостійно.
  4. Людям, які записалися на відбілювання зубів за 3-5 днів до проведення процедури. Для правильного визначення лікарем початкового кольору зубів пацієнта і підбору йому індивідуальної схеми відбілювання.
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Гігієнічна чистка
1 698 грн 998 грн
Відбілювання (2 щелепи)
2 599 грн
Пломба фотополімерна
вiд 899 до 2 229 грн
Реставрація
вiд 2 299 грн.
Лікування каналів
вiд 3 499 грн.
Гігієнічна чистка + Відбілювання Beyond (США) (2 щелепи)
4 098 грн 2999 грн
Анестезія аплікаційна препаратом
39 грн.
Ін'єкція провідникової анестезії препаратом
199 грн.
Ін'єкція інфільтраційної анестезії препаратом
150 грн.
Додаткова карпула анестетика
110 грн.
Ізоляція зуба від порожнини рота з використанням коффердама
129 грн.
Індивідуальний захист пацієнта за програмою "ANTI AIDS"
110 грн.
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом