Готівка
Карта

Гігієнічна чистка

Чому потрібна гігієнічна чистка зубів в клініці DentaDerm в Ірпені?

Більшість людей протягом життя стикається з неприємною ситуацією – пунктуальна та ретельна чистка зубів із застосуванням сучасних квалітативних засобів гігієни (щітки, пасти, іррігатори) не запобігає формування на емалі м’якого пігментованого нальоту. Ці відкладення небезпечні патогенними мікроорганізмами, які там накопичуються і стають причиною:

  • постійної інфекції у ротовій порожнині;
  • пародонтиту (хронічне запалення ясен);
  • дисфункції встановлених імплантатів.

Самостійне якісне видалення нальоту та зубного каменю неможливо. Рішення проблеми – професійна чистка порожнини рота в Клініці естетичної стоматології DentaDerm в Ірпені. Вигоди проведення процедури у нас очевидні:

  • високопрофесійні фахівці виконують увесь комплекс стоматологічних маніпуляцій якісно, комфортно, швидко;
  • для гігієнічної чистки зубів використовується сертифіковане в Україні обладнання останнього покоління швейцарських виробників;

Що потрібно знати про методику AirFlow?

 Широкий спектр гігієнічних процедур, що виконуються в нашій клініці, включає прогресивну технологію AirFlow EMS (Швейцарія). Її основна функція – зняття відкладень та полірування над’ясенних поверхонь зубного ряду.

Принцип дії чистки «повітряний потокiв» порівняно простий. З піскоструминного апарату AirFlow під тиском на зуби подається суміш дрібнодисперсного оригінального порошку, води і повітря. Виконується механічне видалення м’якого пігментованого нальоту не тільки з фронтальних ділянок, а й з міжзубного простору. При цьому відбувається полірування зубної емалі – з її поверхні віддаляються незначні нерівності і шорсткості. Відпрацьований склад із залишками відкладень синхронно витягується стоматологічним пилососом. Тривалість абсолютно безболісної процедури – 30 хв-60 хв.

Кому, як часто та з якою метою показана чистка AirFlow?

  1. Будь-якiй дорослій людині з метою профілактики раз на півроку. Дозволяє уникнути запальних процесів в яснах, утворення зубного каменю, появи неприємного запаху з рота.
  2. Пацієнтам, які отримують ортодонтичне лікування, раз в три місяці. Наявність встановлених конструкцій в порожнині рота не дає можливості результативно проводити чистку в домашніх умовах.
  3. Завзятим курцям. Специфічний темний колір нікотинового нальоту, щільно прилягає до зубів, неможливо прибрати самостійно.
  4. Людям, які записалися на відбілювання зубів за 3-5 днів до проведення процедури. Для правильного визначення лікарем початкового кольору зубів пацієнта і підбору йому індивідуальної схеми відбілювання.
Наші Ціни
Назва послуг
Ціна від грн.
Фторування зубів (за одиницю)
204
Видалення зубних відкладень ультразвуком (за одиницю)
255
Професійна гігієна ротової порожнини з використанням ультразвуку, AIR FLOW та професійної стоматологічної продукції (одна щелепа)
663
Пакет професійна гігієна ротової порожнини з використанням ультразвуку, AIR FLOW та професійної стоматологічної продукції (перший ступінь)
1576
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом