Наличные
Карта

Лечение пародонтоза

Пародонтоз — хвороба, що викликає запальні процеси в м'яких і кісткових тканинах, які оточують зуб. Розвивається при недотриманні гігієнічних норм і є наслідком інших патологій. Лікування пародонтозу слід проводити негайно. Рекомендується звернутися в стоматологічну клініку для отримання професійної консультації і терапії.

Причини пародонтозу

Пародонтоз — важке запалення ясен. У числі симптомів хвороби виділяють наступні:

  • ясна має блідий відтінок;
  • поступово оголюється зубної корінь;
  • з'являється чутливість до їжі і напоїв;
  • наявність печіння, свербіння, неприємного запаху з рота.

При виявленні цих ознак необхідно відразу звертатися до стоматолога. Якщо вчасно не почати лікування, можливі незворотні процеси, наприклад, повне руйнування зуба. Пародонтоз довго не проявляється. Явні зміни відбуваються на останніх стадіях. Тому потрібно регулярне відвідування лікаря для профілактичного огляду.

Не слід займатися самолікуванням, використовувати народні засоби. Вони не забезпечать належного ефекту. Хвороба формується під впливом різних факторів. Це може бути слабкий імунітет, патології серця, діабет, порушення роботи шлунка.

Спровокувати розвиток пародонтозу може нерівномірне навантаження на щелепу. Ясна стають уразливими, якщо їм не вистачає поживних речовин. Неправильний догляд за ротовою порожниною викликає незворотні запальні процеси.

Професійне чищення і лікування

Звернення до досвідченого стоматолога допоможе запобігти розвитку захворювання. Лікування включає наступні методи:

  • Ультразвукова чистка. Доктор очищає всі уражені ділянки, проводить чистку кишень і каналів.
  • Видалення частини ясен лазером. Значний зубний наліт вимагає хірургічного втручання. Процедура практично не викликає дискомфорту у пацієнта.
  • Правильний догляд. Доктор пояснює, які чинники вплинули на розвиток захворювання. Хворому необхідно правильно харчуватися, дотримуватися гігієни ротової порожнини.

Стоматологічна клініка «Дента Дерм» в Ірпені надає різні види послуг: лікування ясен, відбілювання, імплантацію, протезування, чистку зубів, комп'ютерну діагностику і т.д. Обстеження дозволить виявити наявність запальних процесів для отримання належної терапії. Вартість послуг доступна всім пацієнтам.

Наши Цены
Название услуг
Цена от грн.
Примеры работ
Множественный кариес и старые штампованные коронки.
Пациент обратился в стоматологическую клинику DentaDerm с жалобами на эстетический дефект. Была проведена тщательная диагностика и расписан план лечения.
До
Результат после терапии и протезирования.
Было проведено терапевтическое лечение собственных зубов пациента и замена старых ортопедических конструкций на безметалловые коронки.
После
записаться на прием
Проложить маршрут
записаться на прием
Заявка отправлена!
Наш специалист свяжется с Вами в ближайшее время