Готівка
Карта

Нейлоновий протез

Необхідність лікування зубів може бути викликана віковими змінами, гострими, хронічними захворюваннями. Своєчасне звернення до фахівця допоможе уникнути несприятливих наслідків. Відсутність навіть одного зуба призводить до суттєвої навантаженні на всю щелепу. Отже, профілактичні прийоми у стоматолога повинні бути регулярними.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Дина Владимировна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергей Сергеевич
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни на протезування зубів

б/о

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

  • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
  • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
  • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
  • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
  • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

Сучасні методи протезування дозволяють створити гарну посмішку і відновити здоровий зубний ряд. У стоматології «Дента-Д» вам встановлять нейлонові зубні протези відмінної якості.

Нейлоновий протез являє собою пружну пластинку, на якій розміщуються зуби зі штучних матеріалів. Вони виробляються з медичного еластичного нейлону, колір якого повністю збігається з натуральним тоном ясна. Фіксація поряд зі здоровими зубами відбувається за допомогою кламерів. Замки виготовляються з того самого матеріалу.

Штучні зуби будуть виглядати досить натурально. Установка нейлонового зубного протеза в «Дента-Д» в Києві дозволяє повернути розкішну посмішку і впевненість в собі. Вартість послуги доступна всім клієнтам. Стоматолог клініки може поставити дані знімні протези в таких випадках:

  • втрата одного або декількох зубів;
  • наявність алергічної реакції на акрилові, металеві компоненти;
  • супутні хвороби судин, серця, цукровий діабет.

Висока якість такого виду протезування підтверджується оптимальної жорсткістю конструкцій, надійними кламерами, стійкістю до харчових барвників.

Переваги протезів

Лікування в клініці «Дента-Д» здійснюється за допомогою сучасних методик, якісного обладнання. Такий спосіб протезування зубного ряду характеризується безпечної фіксацією, ефективним розподілом навантаження в процесі прийому їжі, комфортною ціною. Період служби протезів з еластичного нейлону дорівнює в середньому 5 років.

Ви мрієте забути про проблеми з зубами, мати привабливу посмішку довгі роки? Записуйтеся на прийом до професійного лікаря-ортопеда в стоматологію «Дента-Д». Наші стоматологи проведуть комплексну діагностику і призначать адекватне лікування.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано