Готівка
Карта

Мостовидний протез

Захворювання або втрата зубів – це те, з чим стикається кожна людина. Такі проблеми можуть супроводжуватися психологічним дискомфортом, зниженням впевненості в собі. Мостовідний протез, встановлений в клініці «Дента-Д», допоможе відновити частково або повністю пошкоджений зуб. Це вид незнімного протезування, який представлений трьома або більшою кількістю коронок, послідовно з’єднаних один з одним. Дана конструкція дозволяє надійно відновити зубний ряд, повернувши усмішці привабливість.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни на протезування зубів

б/о

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

  • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
  • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
  • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
  • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
  • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

У ортопедичної стоматології застосування мостовидного протезування є популярним методом відновлення одного або декількох зубів. Відсутність частини зубного ряду призводить до його деформації через істотну навантаження, тому звернення до досвідченого стоматолога необхідно здійснювати невідкладно. Поставити знімний міст зі штучних протезів можна в таких випадках:

  • відсутність двох зубів підряд;
  • протипоказання до імплантації;
  • заміна старої конструкції.

Стоматологи клініки «Дента-Д» в Києві не ставлять дані зубні протези при патологіях прикусу, захворюваннях ясен. Цей метод реставрації не принесе належного результату при таких проявах. Виготовлення та встановлення суцільнолитого протеза займає 2-4 тижні. Пацієнту необхідно відвідати 2-3 сеансу для проведення процедури.

Види протезів в залежності від матеріалу виробництва

Адгезивно-мостовидний протез – сучасний спосіб відновлення зуба при повній його втраті. Лікування даної стоматологічної проблеми відбувається за допомогою пластмасових, металевих, металопластмасових, металокерамічних видів моста. Незалежно від того, з якого матеріалу виготовлений протез, його установка допоможе створити гарну посмішку.

У більшості випадків стоматологи клініки «Дента-Д» встановлюють металокерамічні конструкції, які характеризуються міцністю, естетичністю, тривалим терміном служби, комфортною ціною. Такий міст фіксується на нижню щелепу, що забезпечує максимальну природність посмішки. Доступна вартість послуги дозволяє всім клієнтам мати здоровий зубний ряд і впевненість в собі.

Протезування в клініці «Дента-Д» – це важливий крок на шляху до голлівудську усмішку. Запишіться на прийом до стоматолога, і вже через кілька сеансів ви зможете отримати довгоочікуваний ефект від лікування. Гарантуємо професійний підхід і безболісність процедур.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано