Готівка
Карта

Керамічні коронки

Кожна людина мріє про білосніжну здорову посмішку. Присутність захворювань порожнини рота, травми, деформації можуть супроводжуватися втратою одного або декількох зубів. Для отримання професійного лікування необхідно звернутися в перевірену стоматологічну клініку. Стоматологи «Дента-Д» використовують керамічні коронки як один з найкращих варіантів протезування зубів.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни на протезування зубів

б/о

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

  • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
  • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
  • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
  • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
  • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

Такий протез на зуб підходить пацієнтам, які схильні до алергічних реакцій на окис металу. Даний метод протезування передбачає використання штучних коронок, які виробляються з надійного та естетичного матеріалу – кераміки. При цьому зберігається природність зубного ряду. Вартість послуги доступна всім клієнтам.

Раніше установка керамічних коронок допускалася виключно на передні зуби, так як матеріал протезів вважався досить крихким. Фахівці сьогодні рекомендують поставити суцільнокерамічні протези і на жувальні зуби. Завдяки використанню в їх виробництві діоксиду цирконію досягається висока міцність конструкцій. Не має значення, для яких зубів буде застосовуватися технологія: поруч стоять передніх або віддалених один від одного.

Стоматологи клініки «Дента-Д» в Києві встановлюють керамічні коронки в таких випадках:

  • для реставрації зубного ряду;
  • додання естетики усмішці;
  • виправлення пошкоджень або патологій зубної емалі.

Ставити протези даного виду можна виключно після лікування наявних стоматологічних хвороб, наприклад, карієсу. При цьому фахівці іноді проводять депульпування.

Переваги протезування

Основні переваги коронок з цього матеріалу – першокласне якість і надійність. Нові зуби максимально зберігають природний колір. Вони добре переносять вплив харчових барвників, не змінюють свій тон навіть при регулярному вживанні чорної кави, чаю. Кераміка не викликає алергічних реакцій.

Виконання протезування за допомогою керамічних коронок в стоматології «Дента-Д» – це гарантія отримання професійної допомоги по комфортної ціною. Отримати голлівудську посмішку легко завдяки досвідченому лікарю-ортопеда. Записатися на безкоштовну консультацію або прийом до стоматолога ви можете за номером телефону, наданого на сайті.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано