Готівка
Карта

Бюгельний протез

Бездоганна усмішка – це мрія будь-якої людини. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт при пережовуванні їжі або вживанні напоїв, це є приводом для звернення до лікаря. Відновлення зубного ряду можливо завдяки інноваційним стоматологічним методикам, наприклад, протезування. Бюгельні зубні протези – сучасний спосіб лікування пошкоджених зубів.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Дина Владимировна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергей Сергеевич
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни на протезування зубів

б/о

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

  • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
  • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
  • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
  • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
  • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

Дані конструкції характеризуються високою міцністю. Ви отримаєте бездоганну посмішку на довгі роки. У клініці «Дента-Д» в Києві здійснюється бюгельне протезування за доступною для всіх клієнтів ціною.

Бюгельні протези мають вигляд сталевої дуги-каркаса, на якій зафіксовано пластмасове підставу з відсутніми зубами. Такий варіант протезування кардинально відрізняється від традиційних вставних щелеп. Установка даних конструкцій характеризується:

  • Комфортом. Литі дуги не спотворюють смакові якості, що не потребують регулярного витягу, незважаючи на те, що це знімні протези.
  • Високим рівнем надійності, міцності. Протези кріпляться за допомогою спеціальних замків або кламерів, що дозволяє витримувати будь-які навантаження.
  • Тривалою експлуатацією. Такий метод відновлення зубів супроводжується гарантією якості терміном на 5 років. Це в 2 рази більше, ніж термін служби конструкцій з пластмаси.
  • Природністю, естетичністю. Цей вид протезування дозволяє створити привабливу і здорову усмішку.

Установка протезів в більшості випадків відбувається на нижню щелепу пацієнта. Але наразі можуть собі дозволити фіксація бюгельних конструкцій і на верхню щелепу, що сприяє рівномірному розподілу навантаження під час пережовування їжі.

Типи бюгельних протезів

Стоматологічна клініка «Дента-Д» надає послуги з корекції зубів з урахуванням персональних особливостей щелепи пацієнта. При протезуванні використовуються бюгельні протези на кламерах, замках, телескопічних коронках, шинуючі конструкції, які встановлюються по комфортної вартості.

Лікарі-ортопеди нашої стоматології підберуть відповідну методику лікування хвороб зубів після комплексної діагностики. Довіряйте здоров’я ротової порожнини фахівцям «Дента-Д», записавшись на прийом по розміщеному на сайті контактним номером телефону.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано