Готівка
Карта

Безметалева кераміка

Стоматологія «Дента-Д», розташована в Києві на Оболоні, займається усуненням різних дефектів зубного ряду, професійним лікуванням захворювань ротової порожнини. Клієнти, які мріють про нові зубах, довіряють нашим лікарям-ортопедів з великим досвідом роботи. Протезування з використанням безметалевої кераміки забезпечує очікуваний ефект, тому багато пацієнтів вважають за краще скористатися такою послугою. Ми гарантуємо міцність, естетичність, довговічність протезів.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Ціни на протезування зубів

б/о

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

  • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
  • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
  • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
  • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
  • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

Керамічні коронки, в складі яких відсутні металеві елементи, є інноваційним типом зубного протезування. Установка протезів такого виду дозволяє пацієнтам отримати гарну посмішку, забути про дискомфорт. У клініці «Дента-Д» відновлюють естетику зубів за допомогою безметалевих конструкцій, які мають вигляд натуральної емалі.

Перевага такого виду протезів – можливість установки нових зубів з урахуванням персональних розмірів і форми. Керамічні конструкції характеризуються міцністю, яка не поступається параметрам коронок з металу, а також комфортної вартістю. Такий зуб здатний прослужити більше двадцяти років. Це в 1,5-2 рази більше, ніж термін служби металокерамічних протезів.

Види протезів з безметалевої кераміки

Стоматологічна клініка «Дента-Д» здійснює повний комплекс послуг, метою яких вважається діагностика і лікування захворювань рота, відновлення зубного ряду. В роботі стоматологи використовують металеву кераміку в таких протезах:

  • мостовидні;
  • ламінати;
  • вініри;
  • коронки;
  • штифтові вкладки.

Серед клієнтів клініки найбільш популярні керамічні коронки, вкладки, вініри. Такі типи протезування характеризуються натуральної естетикою, високою міцністю, забезпечуючи відновлення жувальної функції. Стоматологи-ортопеди «Дента-Д» використовують виключно сучасні матеріали, прогресивні технології, які гарантують досягнення бездоганного вигляду нових зубів.

Поставивши протези з безметалевої кераміки, ви отримаєте привабливу посмішку по комфортної ціною. Запишіться на прийом до кваліфікованого стоматолога в стоматологію «Дента-Д». Це важливий крок на шляху до здоров’я зубів.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано