Готівка
Карта

Протезування зубів в стоматології Дента Д (Київ)

Відсутність, руйнування, стирання зубів, деформація щелепного апарату супроводжуються різними неприємними проявами: порушенням жувальних функцій, поганим запахом з рота, погіршенням апетиту і т.д. Це викликає дискомфорт, психологічну скутість. Існують різні методики вирішення цих стоматологічних проблем, наприклад, протезування зубів. У клініці «Дента-Д» досвідчений лікар-ортопед призначить персональне лікування кожного пацієнта.

Протезування зубів в стоматологічній клініці Дента Д проводять

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Протезування зубів в клініці Дента Д: ціна, гарантії

Лікарі стоматологічної клініки Дента Д постійно працюють над тим, щоб пацієнти були задоволені надаваними послугами та їх доступною вартістю. Точні ціни на зубопротезування залежать від типу і особливостей встановленої конструкції, використовуваного матеріалу, обсягу попередніх процедур. Орієнтовну вартість можна подивитися у відповідному розділі нашого прайса. Ми даємо гарантійні зобов’язання на виконані роботи – 2 роки.

б/о

Показання до зубопротезування в клініці Дента Д на Оболоні

Необхідність в протезуванні зубів обумовлена багатьма причинами:

 • значне або повне руйнування коронкової (видимої) частини зуба;
 • відсутність одного зуба, часткова або повна адентія;
 • різні аномалії та деформації зубощелепного апарату;
 • патологічна стертість (підвищений стирання зубів);
 • травматичні ушкодження зубів (відколи, вивихи переломи).

У кожному конкретному клінічному випадку лікарем вибирається раціональний спосіб протезування. Враховуються функціональність та естетичність протеза, а також побажання пацієнта і його фінансові можливості.

Стоматологія «Дента-Д» здійснює повний спектр медичних послуг, які спрямовані на відновлення, корекцію зубів. У роботі застосовуються безпечні, надійні технології і матеріали. Клініка займається такими видами протезування зубного ряду:

 • пластинкові, бюгельні протези;
 • коронки;
 • мостовидне протезування;
 • вініри;
 • з опорою імплант або штифт;
 • вкладки.

Розрізняють зубні протези знімного і незнімного видів. Сучасні методи відновлення або корекції зубів характеризується високою якістю. Ціни на послуги в «Дента-Д» комфортні для всіх клієнтів. Ми зацікавлені в тому, щоб повернути вам гарну посмішку.

Знімні

часткові (фіксуються на збережених зубах) та повні (при відсутності всіх зубів); виготовляються з пластмаси, поліуретану, нейлону;

Коронки

протез-ковпачок, який встановлюється на залишок зуба;

Мости

конструкція зі з'єднаних разом одиничних коронок, яка кріпиться або на власні попередньо підготовлені зуби, або на заздалегідь вживлені імплантати;

Вініри

керамічні мікропротези, що покривають лише фронтальну поверхню зуба; в основному застосовуються в зоні посмішки для корекції кольору або геометрії зубів, відновлення відколів або тріщин, зменшення проміжку між зубами (треми та діастеми).

Особливості знімних і незнімних видів протезування

Знімні зубні протези дозволяють частково або повністю відновити проблемні зуби. Вони виробляються з якісної сировини і не потребують особливого догляду. Така послуга популярна серед пацієнтів стоматологічної клініки. Вартість пластинкових, бюгельних протезів залишається доступною.

Незнімне протезування – хороший спосіб відновити пошкоджені або відсутні зуби. Конструкція фіксується на спеціальний стоматологічний цемент або здорові зуби пацієнтів. До незнімним протезам відносяться коронки, вініри, вкладки. Стоматологія «Дента-Д» використовує виключно сучасне обладнання. Це означає, що всі клієнти клініки отримують безпечне лікування з дотриманням європейських стандартів якості, індивідуального підходу.

Звернутися в «Дента-Д» (Київ) для установки зубних протезів – раціональне рішення, яке дозволить отримати голлівудську посмішку за короткий час. Зробіть перший крок на шляху до розкішної усмішці, записавшись на прийом до кваліфікованого стоматолога-ортопеда.

Довіряйте здоров’я ваших зубів професіоналам!

01
Цирконієві коронки (діоксид цирконію)
одна з найпопулярніших модифікацій; сучасний, естетичний матеріал (практично не відрізняється від природних зубів) з терміном служби понад 20 років; максимальна точність прилягання, висока міцність та швидка реабілітація (відсутність дискомфорту у ротовій порожнині) робить можливим використання діоксиду цирконію для мостовидних протезів великої довжини;
02
Пресована кераміка
новий рівень естетики, ідеально підходить для протезування передніх зубів; до основних плюсів відносять: легкість, міцність конструкції; неінвазивність (мінімальне обточування тканин зуба з найменшою травмою для ясен) і вітальність (відсутність обов'язковості депульпірованія).
записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано