Готівка
Карта

Пломбування каналів

Безвідповідальне ставлення до свого здоров’я – основна причина розвитку різних захворювань. Якщо людина не дотримується правил гігієни ротової області, це може привести до виникнення карієсу і інших патологій. Пломбування каналів – важлива процедура, яка проводиться з метою збереження цілісності зубів. Її, як правило, застосовують перед протезуванням.

Вартість пломби від 360 грн.

Ваші зуби будуть лікувати:

Хоруженко Сергей Сергеевич
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Ткачук Елена Вячеславовна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Вартість лікування зубів в клініці «Дента Д»

б/о

Коли необхідно пломбування каналів?

Найбільш поширені захворювання, при яких рекомендується пломбування зубних каналів, – карієс і пульпіт. Дані патології розвиваються при інфікуванні зубних тканин шкідливими мікроорганізмами, а також в результаті травм або при недостатніх гігієнічних процедурах.

При появі перших симптомів необхідно звернутися до фахівця. Якщо зробити це вчасно, лікування буде менш стомлюючим, а ціна – невисокою. Чим сильніше вражений зуб, тим вище буде вартість терапії.

Пломбування кореневих каналів вимагає глибоких знань і навичок в галузі стоматології. Наші стоматологи проведуть швидку, якісну і безболісну процедуру. Після маніпуляції зуб буде виглядати природно.

Витримуються високі асептичні умови

зведено до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в простір роботи стоматолога;

Ліквідовано контакт зі слизовою оболонкою

повністю ліквідовано контакт слизової пацієнта з медичними препаратами;

Сухість робочого поля

забезпечується абсолютна сухість робочої області (без застосування ватних валиків) та інструментів;

Безпека для пацієнта

еліміновані: аспірація, випадкове травмування порожнини рота шматочками старих пломб, стоматологічним інструментарієм і т. д

Методи пломбування каналів

При глибокому карієсі доводиться пломбувати канали. У стоматологічній клініці «Дента-Д» (Київ) послуги надаються професійними лікарями-ортодонтами з великим досвідом роботи. В ході лікування застосовуються дієві медичні методи в сукупності з якісними матеріалами та ультрасучасної технікою. Одним з таких матеріалів вважається гутаперча, яка прекрасно підходить для щільного заповнення порожньої поверхні. Гутаперчева продукція не подразнює слизову, не викликає алергічних реакцій.

При пломбуванні каналів використовуються наступні методи:

  • Ендодонтичний. Лікар видаляє нервові закінчення і пульпу, а потім пломбує зуб. Це складна робота, яка повинна виконуватися досвідченим стоматологом.
  • Метод одного (центрального) штифта. Встановлюються спеціальні протези, які щільно прилягають до кореневих стінок.
  • Метод бічній конденсації. Комбінаторний тип пломбування, який передбачає використання штифта в комплексі з твердіє пастою.

Після відвідин клініки «Дента-Д» ви надовго позбудетеся від проблем із зубами за умови дотримання правил гігієни порожнини рота. Наші стоматологи проведуть точну діагностику і призначать адекватне лікування!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано