Готівка
Карта

Установка брекет-системи в клініці Дента Д

Завдяки сучасним досягненням в області ортодонтії неправильний прикус – не проблема. лікаріклініки «Дента-Д» в Києві готові подарувати вам бездоганну посмішку, виправивши дефекти щелепно-лицьового скелета за допомогою ефективних брекет-систем. В лікуванні використовуються тільки просунуті методики і інноваційне обладнання.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Особливості та принцип дії брекет-системи

Дана система складається з ортодонтичної дуги і брекетів, які кріпляться окремо на кожен зуб. Під тиском дуги відбувається перебудова зубного ряду в нормальне положення.

Перед установкою системи проводиться підготовка. Якщо у пацієнта виявляться запальні процеси в порожнині рота, каріозні порожнини, наліт чи зубний камінь, спочатку усувають присутні проблеми, а тільки потім встановлюють брекети.

Наші ортодонти- справжні профі в області естетичної медицини. Використовувані в роботібрекет-системи здатні усунути дефекти прикусу будь-якої складності, а за допомогою інноваційних технік і просунутих матеріалів лікування пройде максимально комфортно, ефективно і безболісно.
В ортодонтической терапії ми використовуємо різні види брекетів:
• За матеріалом.
пацієнтам доступніметалеві, Сапфірові, керамічні, пластикові конструкції. Пластини з металу – ортодонтична класика. Створюване металом тиск назубидозволяє виправити найважчі патології, однак при носінні такої системи пацієнт відчуває чималий дискомфорт: подразнення слизової, пошкодження ясен. альтернативаметалевимбрекетів – конструкції з більш сприятливих матеріалів: сапфіру, кераміки, пластику. Крім зменшення дискомфорту відлікування, Неметалеві вироби привертають пацієнтів непомітним зовнішнім виглядом. Завдяки своїй структурі матеріали практично не помітні на зубах.
• За типом кріплення.
Системи бувають лігатурні і самолігуючі. Лігатурна конструкція складається з 3 елементів: силовий дуги, замків і лігатур. Замочки кріплять до зубної емалі і з’єднують з дугою лигатурами. Призначення дуги – рухатизубив правильному напрямку, а лігатури – фіксувати дугу в замочках. самолігуючібрекетивважаються більш просунутими. Для кріплення конструкції лігатури не потрібні. Система проста в обслуговуванні і догляді. Регулювати її потрібно не частіше 1 разу на пару місяців.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано