Готівка
Карта

Трейнери для зубів в клініці Дента Д

Сьогодні використовуються десятки ефективних апаратів длявиправленняприкусу. Крім класичних брекет-систем, пацієнтам пропонують знімні пластини, елайнери, лінгвальні брекети на внутрішню частину зубів, а такожтрейнери. На відміну від масивних незнімнихконструкцій, трейнеридоставляють мінімум дискомфорту пацієнтам. Їх надягають тільки в нічний час і на 2-3 години під час неспання. Виріб оптимально підходить для корекції незначних дефектів прикусу, а також для закріплення ефекту від носіння брекет-системи.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

Ортодонтический трейнер – знімна капа, яка кріпиться на верхню і нижню щелепу з метою виправленнядефектів прикусу. Суть дії апарату закладена в його назві.Трейнер- від англійського train (тренувати, навчати). Завдання системи – не просто вирівняти зубний ряд, а вплинути на роботу лицьових м’язів. Таким чином, виріб усуває не тільки симптоми порушень прикусу, а й успішно бореться з першопричиною. Виріб виготовляють з еластичних матеріалів – силікону або поліуретану. В основі конструкції:
• дуги для зубних рядів з виїмками під окремі зуби;
• язичок (коректує положення мови і губного бампера).
На відміну від класичних кап і знімних пластин, трейнерне виробляють індивідуально під кожного пацієнта. На ринку випускають моделі декількох розмірів, і ортодонт підбирає найбільш підходящий.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано