Готівка
Карта

Знімні конструкції в клініці Дента Д

З розвитком медичних технологій ортодонтичнадіяльність просунулася далеко вперед. Сьогодні лікарі-ортодонти – справжні профі естетичної медицини. У мінімальні терміни вони подарують вам бездоганну посмішку без болю, дискомфорту в яснах і естетичних незручностей. якщовиправлення прикусуасоціюється у вас з масивними і помітними металевими конструкціями, то ваше уявлення про ортодонтії застаріло. сучасніметодики усунення щелепних дефектів включають в себе компактні, зручні, що не травмують ясна знімні конструкції.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Особливості конструкції

Виріб нагадує пластмасову пластину, Яка створюється за індивідуальним відбитку, прикріплюється до зубів за допомогою кламерів. У трейнер додають пружини і болти при необхідності.

Для розширення зубного ряду вставляють гвинти. За допомогою петель, пружин і дужок відбувається вирівнювання кривих зубів.

Малюкам створюють яскраві пластини з іграшками і блискітками. Дітки самостійно вибирають колір конструкції і носять пластинки із задоволенням.

Під час їжі і проведення гігієнічних процедур конструкції знімаються, після чого надягають знову. Регулярність використання гарантує хороший результат.

Переваги знімних конструкцій: корекція положення щелепи, повертання та переміщення зубів, звуження або розширення зубного ряду.

Для ефективного виправлення прикусу лікарями застосовується два виду ортодонтических конструкцій:
• незнімні – брекети і фіксатори простору;
• знімні – пластинки для верхньої і нижньої щелеп, які легко встановлюються і знімаються в будь-який момент без участі лікаря-ортодонта.
Знімні системи – альтернатива традиційним брекетів. Вони являють собою послідовно змінювані пари, що фіксуються на верхній і нижній щелепах.
Знімні конструкції не призначені для радикального вирішення проблем з прикусом. Вони не зможуть усунути серйозні дефекти удорослихі найчастіше застосовуються як додатковий засіб для посилення ефекту від основного лікування традиційними брекетами. Також знімні системи використовують длявиправлення прикусу в несформований зубному ряді – у пацієнтів в дитячому віці.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано