Готівка
Карта

Сапфірові брекети в клініці Дента Д

Мрієте про бездоганну усмішці? Ортодонти клініки «Дента-Д» допоможуть вам виправитиприкуста інші дефекти щелепно-лицьового скелета. У лікуванні використовуються тільки просунуті методики та сучасне обладнання. Ви не відчуєте дискомфорту, подразнень слизової від носіннябрекет-системи. Зсапфіровою конструкцією хворобливі відчуття і естетичні дефекти зведені до мінімуму.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

Сапфірові конструкції – найбільш просунута різновид брекетів. На відміну від металевих, керамічних і пластикових пластин,системи з сапфіра практично не помітні на зубах, Не ушкоджують емаль і не викликають роздратування на слизовій.
В основі сапфіровою брекет-системи присутні 3 складових елементи:
• пластини, виготовлені з сапфіра;
• дуга – дріт з металу (нікелю, цирконію, титану), яка забезпечує необхідний тиск на зубний ряд і змушує кожен зуб приймати правильне положення;
• замочки, що скріплюють пластини.
На відміну від металевих або керамічних конструкцій, брекети з сапфірів прозорі, Як скло. Встановлена на зубисистемапрактично не помітна оточуючим. Однак естетична складова – не єдина перевага матеріалу.сапфірові брекети не змінюють своїх властивостей під впливом зовнішніх факторів (темніють, що не накопичують наліт), гіпоалергенні, не кришаться, не вступають в хімічну реакцію з алкоголем і тютюном.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано