Готівка
Карта

Самолігуючі брекети в клініці Дента Д

Брекет-системи – перевірений і ефективний метод виправлення прикусу. Сьогодні доступні десятки модифікаційбрекетів. Вони розрізняються матеріалом пластин, способомустановки, Конструкційними особливостями. Від обраного типусистеми залежить вартістьі терміни лікування, комфорт пацієнта і зовнішній вигляд ротової порожнини на час терапії. Один з ключових чинників підборуортодонтической конструкції – наявність або відсутність лігатур.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

В основі кожної брекет-системи знаходиться типова конструкція з двох елементів:
• пластини з замочками, які кріплять до кожного зубу;
• тонка металева дуга, Що створює необхідний тиск на пластину і весь зубний ряд, що змушує зуби приймати правильне положення.
Щоб всі елементи системиефективно взаємодіяли, їх з’єднують за допомогою лігатур – маленьких зволікань або круглих гумок. Завдяки цьому виникає необхідне тертя, і зуби приймають потрібне положення.
Однак у лігатур є серйозний недолік. Вони швидко зношуються, змінюють колір, розтягуються і вимагають регулярної заміни.
Рішення проблеми – використання самолігуючі брекетівбез лігатури. У такійсистемі дуга кріпиться до замочку на пластині за допомогою спеціальних засувок. безлігатурні брекети не деформуються, вимагають профілактичної корекції в 2 рази рідше, ніж конструкції з лігатурами.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано