Готівка
Карта

Пластина на зуби в клініці Дента Д

Щоб стати володарем бездоганною усмішки, необов’язково встановлювати масивну, помітну і хворобливу брекет-систему. Сьогодні ортодонти використовують більш привабливі технікивиправлення прикусу. Одна з них -установка знімних пластин. лікаріклініки «Дента-Д» чекають вас на прийомі для безпечного, безболісного і ефективного усунення дефектів щелепно-лицьового скелета.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

Установка пластини на зуби – вид корекційного лікування для виправленнянезначних дефектів щелепного апарату. Найчастіше такий метод терапії застосовують вдитячому віці, коли зубної рядтільки формується або ледь закінчив формування. Однак сучасні технології дозволяють успішно використовуватипластинки і для виправлення дефектів прикусу дорослих пацієнтів.
пластинадля зубів – знімна конструкція. В її основі знаходяться 2 елемента:
• пластинка.
Виріб виготовляють з м’якого пластику. Конструкцію створюють індивідуально на основі зліпка щелепи пацієнта. Виріб повністю повторює форму неба.
• Металева дуга.
Її завдання – надавати безперервний тиск на пластинуі змушувати зуби приймати правильне положення. Дугу виготовляють з металевих сплавів (титану, нікелю).

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано