Готівка
Карта

Пластикові брекети в клініці Дента Д

Ортодонтична діяльність крокує в ногу з часом. На зміну яскравим, травмуючим ясна металевимбрекетів приходять сучасні, менш дискомфортні і більш витончені системи. Пропонуємо вам виправити дефекти зубного ряду за допомогою ефективних, малопомітних конструкцій із пластику. На відміну від металевої альтернативи,пластикові брекет-системи не дратують слизові оболонки, радують своїм зовнішнім виглядом, при цьому коштують значно дешевше керамічних або сапфірових пластин.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

За своєю конструкцією системи із пластику повторюють будова брекетівз інших матеріалів: металу, сапфіру, кераміки. За виправлення неправильного прикусу відповідають 3 елементи:
• маленькі пластикові пластини (кріпляться до зубної емалі спеціальним клеєм);
• тонка металева дуга (проходить через кожну пластинку і створює необхідний тиск на зубний ряд);
• лігатури (спеціальні колечка або дроту, які фіксують дугу).
Для кожного пацієнта створюється конструкція під конкретний зуб. Через м’якої структури пластика лікування зубних дефектів може істотно затягнутися (в порівнянні з застосуванням металевих брекетів).

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано