Готівка
Карта

Металеві брекети в клініці Дента Д

правильний прикус- основа красивої посмішки і багаторічного здоров’я. Правильно сформований зубної ряд знижує ризик розвитку карієсу і пародонтиту, сприяє повноцінному переварюванню їжі, позбавляє від комплексів.клініка «Дента-Д» в Києві пропонує сучасні та ефективні способи виправлення прикусу з застосуванням металевих брекет-систем.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

Сьогодні для виправлення неправильного прикусу застосовують кілька різновидів ортодонтических апаратів:
• незнімні – брекети і фіксатори простору;
• знімні – пластинки для верхньої і нижньої щелепи (являють собою послідовно змінювані пари, менш помітні і більш комфортні), а також знімні фіксатори простору.
Системи відрізняються зручністю застосування, зовнішнім виглядом,вартістю.
металеві брекети – найбільш поширений варіант і найдоступніший по ціною. Вони допомагають скорегувати положеннязубів і підходять пацієнтам будь-якого віку: з моменту формування постійного прикусу і до самої старості.
Система являє собою конструкцію, що складається зметалевих замків і ортодонтичної дуги, яка з’єднує їх між собою і утримує. брекети встановлюютьна зубний ряд і закріплюють спеціальними кільцями. Конструкція приклеюється до емалі стоматологічним цементом. Постійний тиск, який чиниться системою, поступово змінює положення зубів і виправляє прикус.
Апарати відрізняються способом кріплення:лігатурні (установка на еластичні гумки) і безлігатурні (Фіксуються на замки або кліпси).

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано