Готівка
Карта

Лінгвальні брекети в клініці Дента Д

Мрієте про бездоганну усмішці, але соромитеся неприродних металевихбрекетів? сучаснілінгвальнісистеми допоможуть вирішити проблему. Конструкція буде встановлена навнутрішньоїповерхні зубів. Ніяких естетичних дефектів і комплексів! За короткий термін ортодонтиклініки «Дента-Д» виправлять ваш прикус за допомогою гіпоалергенної, комфортною і непомітною системи лінгвальних брекетів.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

Брекет-системи – класична методика виправлення дефектів щелепно-лицьового скелета. Крім традиційних металевих конструкцій, пацієнтам пропонують більш просунуті варіанти з інших матеріалів: сапфіру, кераміки, пластику. носіння альтернативнихотродонтіческіхсистем не так болісно. Брекет-пластини не дратують слизову, не ушкоджують ясна. Однак основний недолік залишається невиправленим. вербальнібрекетиз будь-якого матеріалу неможливо не помітити. Дуга, яка проходить по всій конструкції, кидається в очі. Приховати ортодонтичну конструкцію не вийде.
лінгвальні брекетирадикально вирішують проблему. Система встановлюється навнутрішнюсторону зубного ряду. Ефективне виправлення прикусу проходить непомітно для оточуючих.
Крім естетичних переваг, лингвальная конструкція:
• гіпоалергенна (виготовляється з дорогих золотовмісних сплавів);
• ефективна (термін лікування не перевищує стандартний курс носіння брекетів, При цьому особливість конструкції дозволяє усунути навіть найскладніші дефекти прикусу, Які не піддаються класичної терапії);
• не вимагає частих профілактичних оглядів.
Відвідувати ортодонта для коригування брекетів можна один раз в кілька місяців.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано