Готівка
Карта

Керамічні брекети в клініці Дента Д

сучасна якісна брекет-система- шлях до чарівною усмішці. Якщо вас не влаштовує зовнішнійвид зубів, Нерівності зубного ряду, або неправильний прикус відбивається на самопочутті – не відкладайте візит до клініку«Дента-Д». Ми пропонуємо безпечне, ефективне і комфортневиправлення дефектів щелепно-лицьового скелета за допомогою керамічних брекетів.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

установка брекетів- найбільш використовувана в ортодонтії методика корекції неправильного прикусу. На зовнішню сторонузубів прикріплюється конструкція, Яка надає перманентний тиск на зубний ряд. В результаті цього дефекти щелепи виправляються.
Залежно від типу кріплення дуг виділяють 2 системи брекетів:
• лігатурні;
• самолігуючі.
Лігатурна конструкція складається з 3 елементів: силовий дуги, замків і лігатур. Замочки кріплять до зубної емалі і з’єднують з дугою лигатурами. Призначення дуги – рухатизубив правильному напрямку, а лігатури – фіксувати дугу в замочках. Лігатури виготовляють ввиглядіеластичних гумок або металевих зволікань. недолік такоїсистеми – необхідність ретельного догляду і регулювання не рідше одного разу на місяць.
самолігуючі брекетибільш просунуті. Для кріплення конструкції лігатури не потрібні. Система проста в обслуговуванні і догляді: регулювати її потрібно не частіше 1 разу на пару місяців.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано