Готівка
Карта

Капа для зубів в клініці Дента Д

Якщо вам не підходить установка масивної брекет-системи з супутнім при носінні дискомфортом, пропонуємо вивчити альтернативу -капи для вирівнювання зубів. Це набагато більш щадна конструкція. Вона встановлюється на кожен зуб окремо, не вимагає регулярного корекції і легко знімається при необхідності.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

Капи (або елайнери) для зубів- це мініатюрні вироби, які за формою нагадують ковпачок. Їх виготовляють з міцних еластичних матеріалів – биопластика або біосілікона.капукріплять не жодної конструкцією на весь зубний ряд, а надягають на кожен зуб окремо. За допомогою системиелайнеров виправляють окремі дефекти щелепи або весь прикус.
Основна перевага кап- ніжне механічний вплив на зубний ряд. Такі конструкції:
• гіпоалергенні;
• не дряпають ясна;
• не дратують слизову оболонку рота.
На відміну від брекет-систем, елайнерипрактично непомітні. Їх не потрібно підтягувати щомісяця і завжди можна самостійно зняти при необхідності (для чищення зубів, на час сну). Однак для ефективноговиправлення прикусу носити капи необхідно не менше 18 годин протягом дня.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано