Готівка
Карта

Брекети Damon в клініці Дента Д

Пропонуємо вам отримати бездоганну посмішку за допомогою брекет-системи Damon. Це розробка американського ортодонта ДуайтаДеймона. Він першим запропонував використання безлігатурні конструкцій. У них елементи з’єднуються і впливають один на одного без додаткових кріплень. Прикус виправляється без зайвого тиску на ясна і слизову, больових відчуттів і дискомфорту.

Ортодонти в клініці Дента Д в Києві на Оболоні

Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Причини виникнення неправильного прикусу

Серед факторів, що сприяють розвитку порушень зубного ряду, виділяють наступні:

  • Генетична схильність.
  • Вроджені патології.
  • Хронічні хвороби.
  • Шкідливі звички.
  • Рання втрата молочних зубів.
  • Різні травми.

Неправильний прикус – неестетично розташування зубних рядів по відношенню один до одного. Якщо на обох щелепах зуби розташовані симетрично, це вважається нормою. Будь-який варіант відхилення – патологія.

Дослідження показують, що внаслідок неправильного прикусу розвивається асиметричне скорочення щелепних і шийних м’язів. Це є причиною зміни положення взаємопов’язаних частин тіла: плечових м’язів, хребта, кульшових суглобів та ін.

Деякий час організм намагається компенсувати негативний ефект зміщення зубного ряду. Але з віком з’являється ряд супутніх проблем:

  • Болі в спині, голові.
  • Передчасне поява глибоких зморшок.
  • Розвиток карієсу через неякісну чистки зубів.
  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

Виправляти дефекти формування зубного ряду потрібно якомога раніше.

В основі вербальної (яка встановлюється із зовнішнього боку зубного ряду) брекет-системи присутні 2 елементи:
• пластини з замочками, які кріплять до кожного зубу;
• тонка металева дуга, Що створює необхідний тиск на пластину і весь зубний ряд, що змушує зуби приймати правильне положення.
Для створення потрібної сили тертя всі елементи конструкції з’єднують за допомогою лігатур – маленьких зволікань або круглих гумок. Від носіння такихбрекетівпацієнт відчуває постійний дискомфорт, тиск на ясна. При цьому лігатури схильні до швидкого зносу. Вони змінюють колір, розтягуються і вимагають регулярної заміни.
У самолігуючі брекетахза створення тиску відповідає сама дуга. Її фіксують в пазах кожного збрекетів. Конструкція дозволяє дузі легко прослизати всередині паза. Сила тертя між дугою і зубами знижується, а разом з нею – зайвий тиск на зубний ряд і дискомфорт від носіннясистеми. При цьому доведено, що менший вплив на зуби більш ефективно в виправленніприкусу. Таким чином, загальний термінлікування скорочується на кілька місяців.

Вартість прийому ортодонта в клініці Дента Д на Оболоні

Як звернутися за професійною допомогою?

Фахівці клініки «Дента-Д» на Оболоні більше 10 років займаються створенням сліпучих усмішок. У нас працюють сертифіковані лікарі-ортодонти. У роботі застосовуються матеріали та обладнання з США, Ізраїлю, Німеччини, використовуються перевірені методи лікування. Співробітники знайдуть підхід до клієнта будь-якого віку. Ми гарантуємо позитивний результат і безболісність процедур по комфортної вартості.

Записавшись на безкоштовну консультацію, ви отримаєте знижку в розмірі 10% на лікування. Щоб потрапити на прийом до ортодонта, телефонуйте за наданим на сайті номером телефону або заповнюйте форму для зворотного зв’язку.

Ми знаємо, як зробити вашу посмішку сліпуче красивою!

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано