Готівка
Карта

Лікування зубів при вагітності

Чи можливо лікування зубів при вагітності? Однозначну відповідь – так. Є певні рекомендації, яких слід дотримуватися жінкам в період виношування дитини. Майбутній мамі потрібно уважно стежити за загальним станом організму, харчуванням, здоров’ям ротової порожнини і т.д.

Вартість пломби від 360 грн.

Ваші зуби будуть лікувати:

Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Вартість лікування зубів в клініці «Дента Д»

б/о

Проблеми з зубами у вагітних жінок

Вагітним в першу чергу необхідно збалансувати раціон харчування. Потрібно вживати продукти, які заповнюють кальцій в організмі і містять багато вітамінів. Найбільш часті прояви проблем з зубами у майбутніх мам:

  • неестетичний вигляд (наліт);
  • карієс;
  • гінгівіт.

Плановий прийом у стоматолога в даний період – необхідність. Лікування будь-яких інфекцій забезпечує турботу про здоров'я жінки і малюка.

Витримуються високі асептичні умови

зведено до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в простір роботи стоматолога;

Ліквідовано контакт зі слизовою оболонкою

повністю ліквідовано контакт слизової пацієнта з медичними препаратами;

Сухість робочого поля

забезпечується абсолютна сухість робочої області (без застосування ватних валиків) та інструментів;

Безпека для пацієнта

еліміновані: аспірація, випадкове травмування порожнини рота шматочками старих пломб, стоматологічним інструментарієм і т. д

Лікування зубів під час вагітності

Особливості терапії залежать від терміну вагітності:

  • Ранній період. Жінка повинна пройти комплексне обстеження, регулярно відвідувати гінеколога, кардіолога і стоматолога. На прийомі у зубного лікаря визначається ступінь ураження ротової порожнини. Після огляду призначається лікування згідно з діагнозом.
  • Перший триместр. При відвідуванні стоматолога молода мама не повинна приховувати інформацію про своє особливе становище. У першому триместрі лікар може призначити немедикаментозну терапію, а також відмовитися від застосування деякого обладнання.
  • Другий триместр. На даному етапі лікування карієсу, запалення ясен, видалення зубів відбуваються із застосуванням місцевої анестезії. Наркоз не можна використовувати при лікуванні вагітних жінок.
  • Кінцеві терміни вагітності. В даний період рекомендується утриматися від будь-яких втручань. Все залежить від стану мами. Доктор індивідуально вирішує, яким чином буде проходити терапія.

Клініка «Дента-Д» – це стоматологічне установа, де майбутні мами можуть отримати професійне лікування в сприятливій атмосфері. Ми знаходимося на Оболоні в Києві. Допомога вагітним жінкам надається з урахуванням етапу виношування малюка. Наші ціни доступні всім клієнтам.

Ви можете не переживати за своє здоров'я і стан майбутньої дитини. Вартість послуг залежить від складності захворювання і тривалості процедур.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано