Готівка
Карта

Лікування карієсу

Безвідповідальне ставлення до здоров’я ротової порожнини може призвести до несприятливих наслідків, наприклад, утворення карієсу. Це патологія твердих тканин, яка сприяє поступовому руйнуванню зубної поверхні. Розвиток захворювання може стати причиною видалення або заміни зуба. Тому важливо забезпечити своєчасне лікування карієсу, щоб відновити пошкоджені ділянки.

Вартість пломби від 360 грн.

Ваші зуби будуть лікувати:

Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Вартість лікування зубів в клініці «Дента Д»

б/о

Особливості карієсу

Дане захворювання викликане такими чинниками:

  • часте вживання солодкої їжі (цукерок, тортів, шоколаду і т.д.);
  • наявність супутніх хвороб;
  • генетична схильність;
  • недбале ставлення до гігієнічних процедур;
  • ослаблений імунітет.

Як відбувається поява карієсу? При нерегулярному догляді за порожниною рота і неправильному харчуванні уражається поверхню зубів. Вони руйнуються швидше, так як мають досить тонку емаль.

Витримуються високі асептичні умови

зведено до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в простір роботи стоматолога;

Ліквідовано контакт зі слизовою оболонкою

повністю ліквідовано контакт слизової пацієнта з медичними препаратами;

Сухість робочого поля

забезпечується абсолютна сухість робочої області (без застосування ватних валиків) та інструментів;

Безпека для пацієнта

еліміновані: аспірація, випадкове травмування порожнини рота шматочками старих пломб, стоматологічним інструментарієм і т. д

Терапія в стоматологічній клініці «Дента-Д»

Своєчасне лікування відіграє важливу роль. У Києві на Оболоні розташована стоматологічна клініка «Дента-Д», де клієнти можуть отримати якісну терапію по комфортної ціною. Тут можна вилікувати зубні патології різного типу і стадії. Наші лікарі-ортодонти здійснюють лікування таких видів карієсу:

  1. Непомітний. Часто на даному етапі неможливо визначити наявність захворювання, тому дуже важливі планові відвідування лікаря. Якщо ви помітили потемніння на поверхні зуба, варто звернутися до лікаря для проведення очистки.
  2. Карієс початковій стадії. Хвороба частіше вражає менш захищену поверхню або важкодоступні для чищення зубів ділянки. На даному етапі використовують ультрасучасний метод лікування – вплив лазером. Лазерна терапія проводиться як дорослим, як і дітям. Вона більш ефективна в порівнянні з іншими методами.
  3. Середній. Це перехідна стадія між легкою і важкою формою патології. При цій фазі захворювання зачіпає дентин.
  4. Глибокий. При вживанні різної їжі з'являється ниючий біль, візуально проглядається пошкоджена карієсом поверхню. Це вважається серйозним приводом для негайного звернення до лікаря.

При безграмотному лікуванні можуть виникнути ускладнення: пульпіт, повторний карієс і т.д. Це багато в чому залежить від професіоналізму лікаря. У клініці «Дента-Д» визначать точний діагноз для проведення належної терапії.

Вартість послуг залежить від стану зуба (глибини карієсу). Стоматологи нашої установи виконають роботу швидко і безболісно. Позитивні відгуки клієнтів – найкраща реклама, яка підтверджує довіру пацієнтів.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано