Готівка
Карта

Лікування гінгівіту

Регулярний догляд за зубами – запорука здоров’я ротової порожнини. Постійні гігієнічні процедури, своєчасні профілактичні обстеження – це умови, які допоможуть уникнути розвитку запальних процесів в яснах, наприклад, гінгівіту.

Вартість пломби від 360 грн.

Ваші зуби будуть лікувати:

Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Вартість лікування зубів в клініці «Дента Д»

б/о

Причини і симптоми гінгівіту

Найчастіше дане захворювання проявляється внаслідок недотримання гігієнічних процедур, в першу чергу чистки зубів. У числі інших джерел запалення у дорослих присутні:

  • неякісна терапія;
  • шкідливі звички (куріння);
  • ослаблений імунітет або гормональний збій;
  • порушення метаболізму.

Поширеними ознаками гінгівіту є набряк тканин, кровоточивість ясен, роздратування в ротовій порожнині, дискомфорт під час прийому їжі, почервоніння запаленої поверхні.

Запалення може привести до повного руйнування зуба. При цьому необхідна своєчасна терапія.

Витримуються високі асептичні умови

зведено до мінімуму потрапляння мікроорганізмів в простір роботи стоматолога;

Ліквідовано контакт зі слизовою оболонкою

повністю ліквідовано контакт слизової пацієнта з медичними препаратами;

Сухість робочого поля

забезпечується абсолютна сухість робочої області (без застосування ватних валиків) та інструментів;

Безпека для пацієнта

еліміновані: аспірація, випадкове травмування порожнини рота шматочками старих пломб, стоматологічним інструментарієм і т. д

Види захворювання і способи їх лікування

Виділяють такі типи гінгівіту, які різняться методами терапії:

  • Гострий (катаральний). Спостерігаються почервоніння тканин, кровотечі. Лікування гінгівіту даного типу полягає в очищенні ротової порожнини.
  • Хронічний. Може протікати безсимптомно, періодично утворюються кровотечі або почервоніння. Виявити захворювання можна на прийомі у стоматолога.
  • Виразково-некротичний. Супроводжується появою виразкових поразок, підвищенням температури. Чистка обов'язкове. При лікуванні доктор виписує різні антибіотики.
  • Гіпертрофічний. Спостерігаються посиніння тканин, різкий біль, набряки і т.д. На даній стадії часто вдаються до хірургії.
  • Атрофічний. Важка форма захворювання. Візуально помітні оголені корені зубів. Застосовуються комплексні процедури лікування, включаючи операцію по регенерації тканин.
  • Десквамативний. Найбільш складна форма запалення, яка характеризується появою виразок і червоних плям в ротовій порожнині. При терапії призначають антибіотики в комплексі з хірургічним втручанням.

Клініка «Дента-Д» в Києві – професійне стоматологічне установа. У нас працюють досвідчені лікарі, які використовують перевірені технічні засоби і лікарські препарати. Першочергове завдання фахівця – сформувати сприятливу атмосферу для комфортної терапії, в тому числі пацієнтам з низьким больовим порогом. Ми пропонуємо доступні ціни на послуги. Наша клініка користується величезною довірою у клієнтів, що підтверджується їх позитивними відгуками.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано