Готівка
Карта

Пародонтологічне лікування в клініці Дента Д на Оболоні

Пародонтологічні захворювання – найпоширеніша та складна група патологій ротової порожнини. Профільні фахівці стоматології в Києві на Оболоні (вул. Вишгородська 56/2) Дента Д в лікуванні гінгівіту, пародонтиту та інших хвороб пародонту використовують сучасні методики. Пацієнти з проблемами пародонтологiчного напрямку будь-якої складності отримують кваліфіковану допомогу за прийнятними цінами.

Ви знаєте що таке пародонтит? Перевірте стан ясен швидко та безкоштовно

Пародонтит – це захворювання, яке провокує втрату всіх зубів. Найпідступніше в ньому те, що починається все з банальної кровоточивості ясен. Пацієнта практично нічого не турбує, неприємних запах з рота теж є ознакою пародонтиту. На пізніх стадіях з’являється гнійне виділення і рухливість зубів, після чого зуби можуть видалятися пацієнтом самостійно (чого ми робити не рекомендуємо в домашніх умовах).

Але на цьому небезпека цього захворювання не закінчується. На початку 2019 року було виявлено прямий зв’язок пародонтиту з хворобою Альцгеймера, з потоком крові мікроорганізми, які беруть участь у розвитку пародонтиту, розносяться в клітини мозку і провокують Альцгеймер. Також страждає серцево-судинна система і люди з заміненими суглобами (при артрозах).

На сьогоднішній день це захворювання можна зупинити і придбати здоров’я не тільки ротової порожнини, але й всього організму. Консультація нашого провідного спеціаліста в пародонтології весь березень безкоштовна!

Пародонтологічне лікування - ціна

Вартість лікування запалень ясен в нашій клініці залежить від ступеня розвитку захворювання у конкретного пацієнта. Відповідно до цього критерію лікарем підбирається методика й тривалість терапії. Точну вартість лікувального курсу можна дізнатися на консультації лікаря-пародонтолога.

Складання пародонтальної карти, визначення індексів гігієни
509 грн.
Пакет пародонтологічна чистка з використанням ультразвуку, кальційвмісного порошку, гліцину та професійної стоматологічної продукції
2743 грн.
Пакет первинний вектор однієї щелепи (1 ступінь)
1731 грн.
Відкритий кюретаж 1-ого сегменту
4590 грн.
Пакет скейлінг SRP двох щелеп (1 ступінь)
2751 грн.

Пародонтологічне лікування в клініці Дента Д на Оболоні

Лікування будь-якого пацієнта пародонтологічного напрямку починається з діагностичного обстеження. Складається індивідуальна пародонтологічний карта, в якій представлені повні дані обстеження:

 • глибина пародонтальних кишень, а також наявність в них запальних процесів та / або кровотеч;
 • ступінь рухливості зубів;
 • наявність під’ясневих відкладень;
 • фуркаційнi поразки.

Залежно від склався клінічної ситуації лікарем-пародонтологом призначається відповідне лікування. У нашій клініці курс терапії проходить в кілька етапів:

 1. Використовується трирівнева чистка, яка займає від 40 до 60 хвилин вашого часу:
 • ультразвукова – прибирає тверді над’ясенні зубні відкладення;
 • повітряно-абразивна обробка (ми використовуємо карбонат кальцію, який є абсолютно безболісним та не травмує зуби; при цьому він вичищає весь пігментеріванний наліт (в разі, якщо ви – любитель кави, чаю або тютюнових виробів);
 • полірування кожного зуба окремо із застосуванням полірувальних головок, щіток, паст.

Після цього наноситься спеціальна маска для зменшення запального процесу та якнайшвидшого загоєння ясна.

 1. Для видалення під’ясенного каменю застосовується німецька технологія Vector terapia. Апарат допомагає видалити інфіковану грануляційну тканину, заполірувати корінь і завдяки унікальній рідини (її основу складає гідроксиапатит – речовина, що входить до складу зубної емалі) – зміцнити зуб.

У разі необхідності проводиться хірургічне втручання – кюретаж. Ця процедура дозволяє зняти запалення та «підтягти» ясна. В рамках профілактичних заходів лікарі нашої клініки підберуть для вас індивідуальні засоби по догляду за порожниною рота (пасти, щітки, йоржики), навчать правильному використанню кожного засобу.

Основні причини виникнення та симптоми захворювань пародонту

Практично кожна сучасна людина знайома з правилами самостійного гігієнічного догляду за ротовою порожниною. Однак більшість людей хронічно ними нехтує. Наприклад, чистка зубів виконується недостатньо якісно, а відвідування стоматолога з метою профілактики нерегулярні. Запальні процеси в яснах тим часом прогресують.

Перша стадія захворювання починається через скупчення на зубах зубного нальоту. Це нашарування є біоплівкою, що складається з бактерій та продуктів їх життєдіяльності. Патогенні мікроорганізми розмножуються в шматочках їжі, що залишилися в зубних проміжках. Нехтування своєчасним чищенням зубів призводить до зростання числа анаеробних бактерій в геометричній прогресії. Кислота, яку вони виділяють, роз’їдає зубну емаль та сприяє виникненню карієсу.

Збільшення товщини зубного нальоту з часом перетворює його на зубний камінь, видалити який може тільки стоматолог. Залежно від місця розташування розрізняють над’ясенний (слинний, так як він утворюється в дiлянцi активного слиновиділення) зубний камінь та під’ясенний (сироватковий). Перший вид відкладень людина може виявити самостійно при візуальному огляді порожнини рота. Глиноподiбна консистенція жовтого або коричневого кольору видаляється лікарем за допомогою професійного чищення зубів. Під’ясенні відкладення щільно прилягають до кореня зуба та можуть бути виявлені тільки за допомогою спеціального зонда. Токсини, що виробляються бактеріями, викликають запалення ясен. З’являються симптоми гінгівіту:

 • кровоточивість ясен;
 • відштовхуючий запах з рота;
 • постійний неприємний присмак в ротовій порожнині.

Якщо вчасно не звернутися до лікаря, захворювання буде прогресувати. Більш глибоке запалення супроводжується утворенням пародонтальних кишень – просторів, в яких не з’єднані ясна з поверхнею зубного кореня. Такі ділянки заповнені сполучною тканиною, під’ясневим каменем та гноєм. В результаті до вищеперелічених симптомів додаються хворобливі відчуття в яснах, розвивається рухливість зубів та мова йде вже про пародонтит.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано