Готівка
Карта

Консультація стоматолога в клініці Дента Д на Оболоні

Стоматологічна клініка Дента-Д на Оболоні (вул. Вишгородська 56/2) запрошує Вас на безкоштовну консультацію. Її основна мета – узгодити Ваші очікування з об’єктивної медичною інформацією та визначити оптимальний шлях для досягнення довгострокового результату лікування. Первинні прийоми ведуть лікарі різних напрямків: терапевт, пародонтолог, хірург-імплантолог, дитячий стоматолог, ортопед.

Ткачук Діна Володимирівна
Лікар стоматолог - ортопед, естетична стоматологія
Член Асоціації стоматологів України
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (2)
Детальніше
Ткачук Олена В’ячеславівна
Стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог
Досвід роботи: 8 років
Відгуки: (3)
Детальніше
Хоруженко Сергій Сергійович
Лікар стоматолог - ортопед
Досвід роботи: 10 років
Відгуки: (3)
Детальніше

Вартість консультації стоматолога в клініці Дента Д

Вторинна консультація (Головний лікар). Складання плану лікування
500 грн.
Первинна консультація з рекомендаціями
200 грн.

Консультація стоматолога-терапевта в клініці Дента Д

Консультація стоматолога-терапевта – обов’язкова частина підготовки до наступних лікувальним або профілактичних заходів. Безкоштовний первинний прийом лікаря складається з декількох етапів:

 • огляд ротової порожнини;
 • з’ясування конкретних скарг пацієнта, які призвели до його звернення до стоматолога, а при необхідності призначення додаткових досліджень (наприклад, ортопантомограмма (кругової знімок) зубощелепної системи, комп’ютерна томограма);
 • можливості нашої клініки дозволяють зробити прицільний знімок зуба безпосередньо під час консультації;
 • грамотні індивідуальні рекомендації по ефективному лікуванню, якщо Ви маєте потребу.

Для якісної розробки тактики усунення існуючої проблеми стоматологом-терапевтом може бути призначена консультація вузьких профільних фахівців (ортопеда, пародонтолога і т. д.). Лікар предметно обговорить з пацієнтом ситуацію, що склалася, відповість на будь-які питання, складе попередній план лікування.

На цьому етапі остаточне рішення приймаєте тільки Ви!

Консультація пародонтолога в клініці Дента-Д

У стоматологічній клініці Дента Д ведуть прийом висококваліфіковані лікарі-пародонтологи. Їх спеціалізація – діагностика та лікування патологій тканин, що оточують зуб. Очевидні причини для візиту до пародонтологу: почервоніння ясен, їх кровоточивість, поява гною, неприємний запах з рота. Основне завдання лікаря на первинній консультації – поставити правильний діагноз та запропонувати грамотне лікування захворювання. Консультаційний прийом пародонтолога передбачає:

 • об’єктивний огляд порожнини рота – визначення рухливості зубів, оцінка стану ясен (її контури, колір, кровоточивість), встановлення глибини пародонтальних кишень і т. д.;
 • збір анамнезу;
 • аналіз втрати тканини – з цією метою призначається апаратне обстеження (прицільний знімок, комп’ютерна томографія );
 • встановлення діагнозу та розробка індивідуального плану лікування, динаміка якого буде заноситися в складену лікарем пародонтограму.

Вартість консультації пародонтолога в клініці Дента Д безкоштовна. Звертаємо увагу потенційних пацієнтів на регулярно оновлюються акційні пропозиції. Наприклад, ціна в 990 грн. за трьохетапну професійну чистку порожнини рота включає в себе безкоштовну консультацію пародонтолога.

Первинна консультація стоматолога-ортопеда в клініці Дента Д на Оболоні

Протезування – самий великий та різноплановий процес, який породжує у людини, що вирішила відновити один або кілька зубів, безліч питань. Безкоштовна консультація лікаря-ортопеда складається з декількох складових:

 1. Уважне вивчення не тільки місць відсутніх зубів, але і всієї зубощелепної системи пацієнта. Такий підхід забезпечить точне «вписування» майбутнього протеза в зубний ряд та мінімізацію дискомфорту.
 2. Обговорення з пацієнтом можливих варіантів вирішення проблеми та їх обґрунтованості (недоліки / переваги / вартість / індивідуальні особливості / терміни).
 3. Складання фінансового плану з обов’язковим урахуванням побажань пацієнта.

Якщо Вам потрібен час для прийняття остаточного рішення можна записатися на повторний прийом пізніше.

Консультація хірурга-імплантолога в клініці Дента-Д

Клініка Дента Д пропонує консультації висококваліфікованих хірургів-імплантологів пацієнтам будь-якого віку. Первинний прийом безкоштовний, але це не означає, що він буде швидким або безпідставним. Формат наданої послуги передбачає:

 • візуальну діагностику порожнини рота з визначенням вихідної клінічної ситуації;
 • напрямок на ортопантомографію або КТ, або оцінка вже зроблених знімків;
 • в залежності від характеру патології пропозицію видалення хворого зуба, що передбачає подальшу імплантацію; оперативних зубозберігаючих втручань і їх доцільності;
 • розгляд можливих методик дентальної імплантації стосовно до конкретного випадку;
 • консультацію за термінами та вартістю необхідних подальших процедур.

Ви отримаєте вичерпну інформацію на всі Ваші запитання.

Консультація дитячого стоматолога в клініці Дента Д на Оболоні

Особливістю дитячої стоматології є той факт, що консультація лікаря потрібна на кожному етапі розвитку зубощелепної системи дитини. Патології росту зубів найчастіше протікають непомітно, але мають серйозні наслідки в майбутньому. Значну роль також відіграє психоемоційна складова. Для налагодження вмілого контакту з маленькими пацієнтами наші лікарі проходять обов’язкові психологічні курси. Безкоштовна консультація у дитячого стоматолога в клініці Дента-Д передбачає:

 • всебічну оцінку ротової порожнини – загального розвитку кістковощелепної системи, а також кожного зуба окремо;
 • при цьому враховується біологічний вік дитини та пов’язані з ним особливості формування щелеп i зубних рядів, а при необхідності призначення додаткової діагностики (прицільний знімок, ортопантомографія і т. п.);
 • обговорення з батьками подальшої схеми лікування.

Уважна, “нелікарська» атмосфера в кабінеті дитячого стоматолога дозволяє проводити консультації максимально комфортно як для маленького пацієнта, так і для його батьків.

Консультація ортодонта в стоматологічній клініці Дента Д

Виправлення прикусу та вирівнювання зубного ряду – спеціалізація лікарів-ортодонтів. Неправильний прикус – це не тільки неестетичний вигляд. Така патологія практично завжди тягне за собою ті чи інші руйнування зубів, зміни артикуляції, порушення в роботі СНЩС (скронево-нижньощелепного суглоба). Корекція зубного ряду – досить тривалий процес, який передбачає кілька візитів до лікаря. Первинний огляд стоматолога-ортодонта проходить в кілька етапів:

 • виявлення очевидної проблеми з зубами / прикусом;
 • на підставі зібраного детального анамнезу лікар розповість які ускладнення можуть бути, якщо не почати лікування прямо зараз, прогнозування можливих варіантів корекції, визначення етапів лікування і очікуваного результату;
 • призначення необхідного діагностичного обстеження (наприклад, оглядовий знімок, зняття зліпків).

План лікування та вибір необхідної методики визначається за результатами діагностики. Вартість консультації ортодонта в клініці Дента Д – 200 грн.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано