Готівка
Карта

Імплантати Straumann – легенда дентальної імплантології

  • Світовий лідер у виробництві імплантів;
  • Довічна гарантія;
  • Ступінь приживлюваності – рекордні 99%.

Імплантація зубів від 14 000 грн.

Сучасна дентальна імплантологія пропонує безліч моделей імплантів і брендів, які їх випускають. Як визначити, які з них варті уваги? Профільні фахівці вважають основними два показника – матеріал, з якого виготовлений імплант і тип покриття його поверхні. Безсумнівний світовий лідер в цих напрямках – Straumann.
Швейцарський виробник Straumann – одна з трьох компаній – засновників імплантології зубів. Довічна гарантія, яку вони дають на свою продукцію, дійсно підтверджена десятками років бездоганного функціонування дентальних імплантатів. Перший «штучний зуб» Straumann встановлений більше 45 років тому. Сьогодні світовими науковими дослідженнями доведено, що імплантаційні системи Straumann як і раніше вважаються стандартом якості і є одними з найбільш затребуваних у світі. 20% від загального числа щорічно встановлюються імплантів – Straumann.
Встановивши імплант Straumann в Україні, пацієнт може розраховувати на технічне обслуговування протезу в 70 країнах світу!

  • Наноматеріал Roxolid

Унікальний сплав титану (~ 85%) і цирконію (~ 15%) поєднує в собі два основних компоненти: найвищу міцність і рекордні показники біосумісності з тканинами організму. Саме ця технологія дозволяє:

по-перше, зменшити діаметр конструкцій при високих жувальних навантаженнях (наприклад, лінійка Bone Level з Ø 2,9 мм), а значить звести до мінімуму травмування кістки, встановити імплант в досить вузьких місцях і в деяких випадках уникнути операції з нарощування кістки (синус ліфтинг);

по-друге, забезпечити термін служби імплантів (завдяки їх міцному зрощуванню з кісткою), який вимірюється десятиліттями з ймовірністю відторгнення, що прагне до нуля.

  • Інноваційна активна поверхня SLActive

Особлива обробка поверхні імплантів стимулює процес загоєння, що дозволяє:

  • вдвічі скоротити час приживлення (зі стандартних 6-8 тижнів до мінімальних на сьогоднішній день 3-4) і підняти ступінь приживлюваності до рекордних 99% (в порівнянні, наприклад, з виробником MegaGen – 98% або NeoBiotech – 97,8%);
  • встановлювати системи пацієнтам групи ризику (з діагностованим цукровим діабетом, пародонтитом, остеопорозом; після проведеної променевої терапії; завзятим курцям), яким імплантація була протипоказана за станом здоров’я.
від 14000 грн.

Імплантація зубів Straumann вартість Оболонь в нашій клініці Дента Д

При будь-якому стані Вашої щелепи величезний модельний ряд імплантів і широкий ортопедичний портфель Straumann дозволять лікарю підібрати оптимальне рішення, яке підійде саме Вам. Крім високої якості швейцарські імплантаційні системи забезпечують відмінну естетику. Навіть в разі тонких ясен Straumann може запропонувати керамічні імплантати Pure, що забезпечують пацієнтові природний зовнішній вигляд реставрації.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано