Готівка
Карта

Система NeoBiotech – оптимальне співвідношення ціна/якість зубних імплантатів

  • Ступінь приживлення – 97,8%;
  • Ретельно продумана виробником конструкція гарантує надійну фіксацію без мікрорухомості;
  • Загострений апекс спрощує хірургічний протокол установки і зводить до мінімуму рівень ускладнень;
  • Гідрофільні властивості поверхні дозволяють швидко абсорбувати кров, що підвищує надійність кріплення.

Імплантація зубів від 5 000 грн.

Дентальная імплантологія більш ніж шістдесяти країн світу використовує для відновлення зубів продукцію південнокорейської компанії Neo Biotech. Основна перевага їх імплантаційних систем – доступна ціна при високих індексах ефективності.

40 слів про імпланти NeoBiotech

Для виробництва імплантів використовується титан IV класу, що забезпечує повну безпеку і абсолютну сумісність з людським організмом.

Оптимально підібрана міцність матеріалу передбачає тривалі експлуатаційні навантаження.

Бренд NeoBiotech пропонує три лінійки моделей: IS, S II Acrive і міні-конструкції S-Mini з широким діапазоном довжини (від 7,3 мм до 13 мм) і діаметра (від 3,5 мм до 7 мм) для будь-якого зубного ряду.

1
Мікрорезьба BioSeal
Унікальна мікрорезьба BioSeal з кроком 0,5 мм дозволяє звести до мінімуму руйнування кістки через максимальне ущільнення м'яких тканин; запобігти проникненню бактеріальної флори; в подальшому (після приживлення) Bioseal продовжує захищати кісткову тканину від атрофії, що сприяє, в тому числі, естетичному зовнішньому вигляду ясен і протеза.
2
Макро-різьба Magic Thread
Первинна стабільність досягається за рахунок корональної макро-різьби Magic Thread.
3
Відсутність домішок
Відсутність домішок на поверхні імпланту (запатентована технологія SLA) дозволяє значно скоротити період остеоінтеграції( приживлюваність імпланта у кістці).
від 5000 грн.
  1. одномоментна експрес-імплантація – пацієнт отримує новий зуб за одне відвідування лікаря;
  2. двоетапна технологія – класичний протокол, який передбачає спочатку хірургічне втручання по установці імпланта, і тільки через кілька місяців після його повного приживлення проводяться ортопедичні маніпуляції;
  3. зйомне протезування – установка міні-імплантів – це ефективне рішення при повній відсутності зубів (поліпшується фіксація протеза, він не натирає ясна, не спотворює дикцію);
  4. незнімне протезування – однаково вдало використовується при установці незнімного протеза на імплантатах «All on 4» або «All on 6».

Імплантація зубів NeoBiotech вартість Оболонь в нашій клініці Дента Д

Незалежно від обраного лікарем методу імплантації і місця локалізації (нижня або верхня щелепа) встановлення імплантатів NeoBiotech відбувається без значного дискомфорту для пацієнта, з відмінними клінічними результатами.

Тривалий термін служби, хороша естетика і доступна вартість імплантів NeoBiotech дозволяють нашим пацієнтам швидко і якісно вирішити проблему протезування зубів.

записатися на прийом
Прокласти маршрут
записатися на прийом
Заявка відправлена!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Залиште відгук про нас

Підтвердіть капчу
Відгук успішно надіслано